Molla İçin Protesto Gösterisi Yapıldı

Abdulkadir Molla'nın İdamı Elazığ'da Protesto Edildi

Molla İçin Protesto Gösterisi Yapıldı Güncel
Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi ve Saadet Partisi Elazığ İl Teşkilatı mensupları Bangladeş'te Cemaat-i İslâmî Genel Sekreteri Abdülkadir Molla’nın idamını protesto etti. Protesto eylemine Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Haluk Arslan ve MHP Elazı Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Bilal Çoban da destek verdi. 
 
İzzetpaşa camiinde Cuma namazı sonrası biraraya gelen parti ve dernek üyeleri, gıyabi cenaze namazı kıldıktan sonra, sloganlar atarak Abdülkadir Molla’nın idamına tepki gösterdi. 
 
Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Recep Koca, burada yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Cemaati İslami Hareketinin Genel Sekreteri Abdülkadir Molla Bangladeş’in kukla hükümeti tarafından idam edilmiştir. Bu idam Allah’a, Peygamberine ve ahiret gününe inanan her Müslüman’ın nezdinde bir şehadettir. Biz, Allah’a, Peygamberine ve Ahiret gününe inanan Müslümanlar olarak öncelikle Abdülkadir Molla’nın şehadetini tebrik ediyoruz. Yine biz inanıyoruz ki Efendimiz (sas), Şehit Abdülkadir Molla’nın alnından öpecektir.  O’na ne mutlu ki, Şehit Abdülkadir Molla, şehit Yasir ailesi ile Bedir’in ve Uhud’un şehitleriyle birlikte olacaktır" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom