Bilal Çoban Kamuoyuna Tanıtıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Aday Tanıtım Toplantısını Gerçekleştirdi

Bilal Çoban Kamuoyuna Tanıtıldı Siyaset
MHP Elazığ İl Teşkilatı, Elazığ Merkez ve 6 ilçe belediye başkan adayını törenle kamuoyuna tanıttı. Yakup Kılıç Spor salonunda düzenlenen tanıtım toplantısı halkoyunları gösterisi ve dualarla başladı.  Coşkulu kalabalığın katıldığı tanıtım toplantısında Fetih suresi okunarak, MHP’nin Elazığ’da zafere kavuşması için dua edildi.
 
Törende konuşan MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, Elazığ’ın her köşesinde büyük sorunlar bulunduğunu, bu sorunların MHP Belediyeciliği ile çözüleceğini ifade etti.
 
MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir’in konuşmasının ardından Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Ağın belediye Başkan adayı Yılmaz Serttaş, Alacakaya Belediye Başkan adayı İrfan Eryılmaz, Baskil Belediye Başkan adayı Bilal Özbey, Keban belediye Başkan adayı Erhan Kaya, Maden belediye Başkan adayı Necla Çağıran ve Sivrice Belediye Başkan adayı Nazım Saydık sahneye davet edilerek salondaki kalabalığı selamladı.  

Törende konuşan Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 3 yıl önce başlattıkları seçim çalışmalarının 30 Mart 2014 seçimlerinde bir zafere dönüşeceğini söyledi. 


 
Yaklaşık 4500 kişiye hitap eden MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban ;
 
Korkma Elazığ, bir zamanlar doğunun Paris’i, doğunun incisi olan Elazığ, inşallah MHP iktidarıyla yeniden Doğunun Paris’i olacak, korkma Elazığ, Yüzlerce projemiz var, Gelecek stratejimiz var, Elazığ’a ilişkin hayallerimiz var, Bu hayallerimizi gerçekleştirecek kadrolarımızda var.
 
Bugün geldiğimiz noktada Elazığ'ın bütün göstergeler bakımından bölge ileri içerisinde en kötü il olmasını kaldıramıyoruz. Elazığ’da yaşan insanlar da kaldıramıyor. Elazığ’da yaşayan AK Partilisi, CHP’lisi, SP’lisi sağcısı, Solcusu, Alevisi, Palulusu, Baskillisi, Kebanlısı, Arıcaklısı, Harputlusu bunu kaldıramıyor. İçimize sindiremiyoruz diye konuştu.
 
 
"Belediyecilik Nasıl Oluyor Öğrenecekler"
Çoban başkan seçilmesi halinde Elazığ'da yapacakları projeler ve belediye yönetimindeki stratejiler ile belediyeciliğin nasıl yapıldığını herkese öğreteceğiz dedi. Elazığ'ın artık içinde bulunduğu durumu kaldıramadığını ifade eden Çoban inşallah yönetime geldiğimizde neler yapacağımızı herkes görecek ifadelerini kullandı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom