Kodat 'Bu bir seçim yatırımıdır'

Saadet Partisi Aralık ayı Divan Toplantısı yapıldı

Kodat 'Bu bir seçim yatırımıdır' Siyaset

Saadet Partisi Aralık ayı Divan Toplantısı yapıldı. Divan Toplantısında açılış konuşmasını Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kodat Yaptı. Gündemine Doğukent Şehir Hastanesi’ni alan KODAT, temelinin kış aylarında atılmasının düşündürücü olduğunu belirterek, Elazığ’daki mevcut hastanelerin Doğukent’e taşınacağını, yeni bir hastane yapılmayacağını iddia etti.

KODAT konuşmasını şöyle sürdürdü; “Yıllardır yılan hikayesine dönen bölge hastanesi nihayet 19 Aralık ta temelinin atılacağı ifade ediliyor. Önce Bölge Hastanesi dendi, sonra şehir hastanesine döndü. Neticede mevcut hastaneler iptal edilip buraya taşınacak. Her şeye rağmen, olumlu her şeyi takdir ederken, temel atmanın zamanlaması epey düşündürücüdür. Seçimlere 3 ay kala bu kara kışta temelin atılıyor olmasını hemşerilerimizin takdirlerine bırakıyorum. Bölgemizde mevsim şartlarından dolayı Çayda çıra kavşağı projesine itiraz ettiğimizde de hizmeti engelliyorsunuz dediler. Şimdi bu kavşağı kullananlar, geçerken yapanlara ya beddua ediyor, ya da kavşağı kullanmayıp yan yolu kullanmak zorunda kalıyor. Değerli kardeşlerim, Mahalli İdareler seçimlerine her gün biraz daha yaklaşıyoruz. Adaylarımızı büyük oranda belirledik. Zafere ulaşabilmek işin bu günden itibaren hep birlikte daha bir gayret içinde olacağız. Davamızın emrinde halkımıza hizmet etme çabasında olacağız. Bizler Milli Görüşçüyüz. Milli Görüş Peygamberi sistemden yanadır. Peygamberi hak anlayışından yanadır. Milli Görüşçü, esen rüzgarlara göre yön değiştirmez. Şartlar ne olursa olsun hak bildiği davasının emrinde olmalıdır. Milli Görüşçüde ezilme büzülme olmaz. Adama göre değil davasına göre hareket eder. Çünkü Milli Görüşçünün alnı ak, başı diktir. Doğru olan, hak olan neredeyse o oradadır, orada olmalıdır.

Mustafa Kodat’ın ardından söz alan Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan ise, Saadet Partisinin sadece seçimlere endeksli çalışma yapan bir parti olmadığını, seçimlerden önceki tempoları ile yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirtti.

 Arslan Milli Görüş anlayışının tek temsilcisinin Saadet Partisi olduğunu, Elazığ halkının 10 yıldan beri narkozlandığını ifade eden Arslan, Elazığ’a bundan önce olduğu gibi ancak Milli Görüş’ün fayda sağlayabileceğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom