Ak Parti’de İstifa...!

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Adnan Kılıç hem Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği hem de Ak Parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

Ak Parti’de İstifa...! Siyaset
Bundan sonraki süreçte Elazığ Belediye Meclisinde bağımsız olarak oturumlara katılmak istediğini açıklayan Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Adnan Kılıç, Belediye Meclis Başkanlığına sunduğu dilekçesinde istifa gerekçelerini bilahare kamuoyu ile paylaşacağını söyledi.
Kılıç Elazığ Belediye Meclis Başkanlığına sunduğu yazılı dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:
Sürecin belirsizliğinden dolayı gerekçelerimi bilahare kamuoyu ile paylaşmak üzere Ak Parti Belediye Meclis Üyeliğimden istifa ederek, bağımsız meclis üyesi olarak Belediye Meclis oturumlarına katılmak istiyorum. Gereğinin yapılması hususunu bilgilerinize arz ederim.
Bir dilekçe de Ak parti İl Başkanlığına sunan Belediye Meclis Üyesi Adnan Kılıç, verdiği dilekçe de hem Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı müracaatının geri alınmasını hem de Ak Parti Üyeliği istifasının kabul edilmesini istedi.
Kılıç İl Başkanlığına verdiği yazılı dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:
Gördüğüm lüzum üzerine Ak Parti Meclis Üyeliği Aday Adaylığı müracaatımı geri çekiyor, mevcut Ak Parti Üyeliğimden de istifa ediyorum dedi.
 
KAYNAK: ERHAN DABAK

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler