Güzelliğiniz İçin Beyza HALİSDEMİR

Trendy Sağlık Kliniği Şehit İlhanlar şubesi Genel Koordinatörü ve Güzellik Uzmanı Beyza Halisdemir

Güzelliğiniz İçin Beyza HALİSDEMİR Sağlık
Trendy Sağlık Kliniği Şehit İlhanlar şubesi Genel Koordinatörü ve Güzellik Uzmanı Beyza Halisdemir Uzman Estetik Hekim tarafından gerçekleştirilen KAŞ KONTUR, KALICI MAKYAJ ve KALICI EYELİNER uygulamaları ile yüzünüzdeki sağlıklı görüntü ve değişime nasıl ulaşabileceğiniz hakkında merak edilenleri açıkladı.
 
Kaş Konturu Nedir Nasıl Uygulanır?
 
"Doğal Kaş Kontur Uygulaması", katkısız organik boyalar ile yapılan, kaşın tüylerini yok etmeden yüz şekline göre kaş boşluklarının doldurulması işlemine verilen addır. Bu işlem, bir yıllık veya altı aylık olarak uygulanır. İstenildiği takdirde işlem tekrar ve tekrar da uygulanabilir. ** Kesinlikle dövme değildir!
 
Genç veya yaşlı bütün bayanlar, hepimiz için kaşlarımız büyük önem taşır.
 
Kaşlarımız güzel olduğunda kendimizi güzel hissederiz. Hele bir de tam istediğimiz gibi olursa o zaman yaşadık. İşte şimdi bu mümkün
 
Kaşlarınız uzmanımız Gülten Gümüş’ün özel kaş alımı ile arzu ettiğiniz formu bulmakla kalmayıp fevkalade güzel olacaktır.
 
Sizin kaşınız kavis için uygun değil, dağınık bir kaş yapınız var istediğiniz form da olmaz gibi mazeretlerimiz yoktur. İstenilen tüm formları size uygulamanın bir formülü Gülten hanımda mevcuttur.
 
KALICI MAKYAJ
 
Göz kaleminizden, dudak kaleminizden ve kaş kaleminizden sonsuza kadar kurtulmak ; fırlatıp atmak ister misiniz?
 
Karar vermeden önce kalıcı makyajla ilgili daha fazla şey bilmelisiniz.
 
KALICI MAKYAJ NEDİR?
 
Kalıcı makyaj bitkisel pigment boyaların ( kişiye özel tek kullanımlık iğneler yardımı ile) cilt altına yerleştirilmesinden oluşur. Vücuda uygulanan Dövme ömür boyu kalır, kalıcı makyajda ise kullanılan özel cihaz ile biolojik boyalar hemen üst deri altına (epidermis) yerleştirilir boya hücre yenilenmesiyleberaber cilt den 2-7 yıl arasında solarak yok olur, bu süreç cilt yapısına göre değişir. İsteğe göre bu arada tazeleme yapılabilir.
 
KAŞ: seyrek kaşların yoğunlaştırılması-kısa kaşın uzatılması-eksik yerlerin tamamlanması-anatomik yapıya uygun olmak kaydı ile model değişikliği.
 
GÖZ: Kirpik diplerinin vurgulanması-isteğe göre kalın veya ince eyeliner.
 
DUDAK: Belirsiz dudak çerçevesini vurgulamak-orantısızlık var ise tabii renklerle
 
orantılanması -ince dudaklarda birkaç alternatif.
 
SADECE GÜZELLİK İÇİN DEĞİL
 
Kalıcı makyajın sadece güzel görünmek amaçlı olduğunu sanıyorsanız tekrar düşünmelisiniz. "kozmetik uygulamalar tek bir alandır ama birçok pratik uygulamaları bulunur" Arthritis stroke, parkinson, multiple sklerosis ve titremeye neden olan diğer bazı hastalıklar makyajı olanaksız bir hale getirebilir,fakat kalıcı makyaj ile bu soruların üstesinden gelinebilmektedir. Görünüş bozukluğu olan, görme özürü bulunan ve kataraktlı bayanlar, kalıcı makyaj kullandıklarında, çok büyük avantajlara sahip olabilir.
 
KİMLERE UYGULANIR
 
Bayan atletler ve diğer fiziksel yoğunluğu olan işlerde çalışan bayanlar ; iş kadınları, modeller ve ev kadınları da artık kalıcı makyajı tercih etmekte ve büyük bir rahatlığa kavuşmaktadır.
 
Önlem olarak uygulamadan önce bir tıbbi sorgulama yapılmalıdır.
 
KALICI EYELİNER UYGULAMASI
 
Neden Kalıcı Eyeliner Yaptırmalıyız:
 
1-Gözlerimiz Küçükse
 
2-Gözlerimiz Çukurdaysa
 
3-Kirpiklerimiz Seyrek Ve Kısaysa
 
4-Düşük Gözkapağımız Varsa
 
5-Gözlerimiz Yorgun Bakıyorsa
 
6-Makyajımızı Pratik Bir Şekilde Yapmak İçin
 
KALICI EYELİNER NEDİR ?
 
Kalıcı eyelinerda doğal pigmentler deri altında olduğu için kalem yada fırça ile sürülen eyeliner kadar parlak ve kalın olmaz. Pastel olan bu sürme kirpikleri az veya seyrelmiş olan gözlerin ifadesini olumlu bir şekilde rahatlıkla değiştirebilir. Doğallığı tercih eden bayanlar için ideal bir çalışmadır.Yapılacak olan kişinin isteğine göre sürme yada kalem formunda yapılabilir bu çalışma.İşleme başlamadan önce göz kapakları lokal anestezik bir kremle ortalama yarım saat uyuşturulur ve işleme öyle başlanır.
 
Trendy Sağlık Kliniği Bahçelievler ve Şehitilhanlar caddesinde yukarıda açıkladığım uygulamalar ve daha birçok hizmetimiz ile birçok sağlık ve görüntü sorununu hekim desteği ile ortadan kaldırmaktadır. Tüm halkımızı kliniğimize bekleriz.
 
TRENDY SAĞLIK VE GÜZELLİK KLİNİĞİ
 
0-424-2485088 BAHÇELİEVLER TRENDY
 
0-424-2335088 ŞEHİT İLHANLAR TRENDY
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom