Kişisel Gelişim Eğitimleri Devam Ediyor

Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Müdürlüğün sağlık çalışanlarına yönelik düzenlenen “Uyum, Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimi‘' devam ediyor.

Kişisel Gelişim Eğitimleri Devam Ediyor Eğitim
Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Müdürlüğün sağlık çalışanlarına yönelik düzenlenen “Uyum, Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimi‘’ devam ediyor. 24-27 Haziran 2013 tarihleri arasında 8. grup eğitimi tamamlandı. Eğitimi başarı ile bitiren katılımcılara Halk Sağlığı Müdürü  Uzm Dr. Veysel DOĞANAY tarafından “Katılım Belgeleri” verildi.
 
Üç gün teorik bir gün uygulama şeklinde yürütülen eğitimde ilk iki gün uyum ve mesleki gelişim, üçüncü gün ise kişisel gelişim ve mesleki beceri konularında eğitimler verildi. Eğitimin 4. gününde uygulama alanı olarak belirlenmiş olan Merkez Toplum Sağlığı Merkezinde katılımcılar iş ve işlemler hakkında uygulamaları görme imkanı buldular.   Otuzar kişilik gruplar halinde düzenlenen eğitimler ile dokuz haftanın sonunda yaklaşık üçyüz kurum personelinin eğitime alınması planlandı. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...