Bilal Çoban'dan Belediye'ye Ziyaret

Doç. Dr. Bilal ÇOBAN, seçim gezilerine devam ediyor

Bilal Çoban'dan Belediye'ye Ziyaret Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal ÇOBAN, seçim gezilerine devam ediyor.
 
Bu kapsamda İl Başkanı Oğuzhan DEMİR ve beraberindeki teşkilat üyeleriyle birlikte Elazığ Belediyesi’ni ziyaret eden MHP Adayı ÇOBAN, Belediye Başkan Vekili Atik BİRİCİ’yle bir araya geldi.
 
MHP Adayı ÇOBAN ziyarette bir değerlendirme yaptı ve Elazığ’ın hak ettiği noktada olmadığını ifade etti. ÇOBAN “Bizim çıkış noktamız buydu, Elazığ’ın geldiği noktayı hiç birimiz beğenmedik. İyi bir noktada değiliz. Bütün kurum, kuruluş ve kişiler bakımından da böyle. Kimsenin mutlu olmadığı bir şehirde yaşıyoruz. Belki de kimsenin umudunun kalmadığı bir şehre doğru gidiyoruz. Buna dur demek gerekir. Bunu kim, nasıl yapacak bilmiyorum ama en azından bu siyasi konjektürü belli bir merkezde toplamakta fayda var. Artık böyle sağcısıyla, solcusuyla, alevisiyle, sunisiyle, CHP’li, MHP’li, Ak Partili, Saadet Partili, partili, partisiz bunun bir anlamı kalmadı. Bir şeye yoğunlaşmamız lazım. Bu süreçten bir türlü sağlam çıkmamız lazım. Siyasette bu işin önemli mihenk taşlarından bir tanesi. Demokrasi sandıkta işliyor, bir oyun çok önemi var. Onun için tüm vatandaşlarımız tercihlerini yaparken, Elazığ’ın geleceğini ve bölge içindeki durumunu düşünmek durumundalar. Keşke daha doğru bir noktada olsaydık da bu siyasi yarışlar bu kadar rejit geçmeseydi.”
 
Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU’nun görevde kaldığı 10 yıl süre içerisinde Elazığ’a faydalı hizmetler yaptığının belirten MHP Adayı ÇOBAN, hizmetlerinden dolayı başkan SELMANOĞLU’na ve ekibine teşekkür etti.
 
Belediye Başkan Vekili Atik BİRİCİ de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MHP Adayı ÇOBAN’a başarılar diledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom