Misaş'tan Tunceli'ye 2. Şube

Misaş Market Zinciri Tunceli'de 2. Şubesini Açtı

Misaş'tan Tunceli'ye 2. Şube Ekonomi
Misaş Marketler Zinciri Genel Kordinatörü Mehmet Orhan yaptığı açıklamada şunları kaydetti ;
 
“Bilindiği üzere Misaş’ın Elazığ’da 46 şubesi var, bir tanesi Kovancılar’da olmak üzere 45 tanesi merkezde. Elazığ’ın hemen hemen tüm mahallerinde, semtlerinde Misaş var. Misaş’ın bundan sonraki ana hedefi bölgede büyümek. Elazığ’a getirdiği kaliteyi, hizmeti, uygun fiyat imkanını Bölge’nin diğer şehirlerindeki vatandaşlarımıza da ulaştırmak.

Geçen yıl yine bu zamanlar, yılbaşına yakın Tunceli’de ilk şubemizi açtık. Şimdi de 500 m2’lik bir alanda 2. Şubemizi açtık. Tunceli’deki hemşerilerimizle Misaş kalitesini buluşturmayı hedefliyoruz. Yakalamış olduğumuz standardı, yakalamış olduğumuz kaliteyi, inşallah diğer taraflara da yaymak suretiyle, bölgemizdeki diğer il ve ilçelerde bunları buluşturmayı hedefliyoruz. Misaş, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kuruluşlarından biri. Çalışanların sosyal güvenceleri, özlük hakları, tamamen resmi bir şekilde verilen, devlet dairesi gibi güvencesi olan bir yer. Misaş yoğun temponun olduğu bir şirket ama bunun en önemlisi tüketici ayağı. Tüketici açısından da Misaş, 1.’si kaliteli ürünler sunuyor. Kalitesiz, markası belli olmayan ürünleri tüketiciyle buluşturmuyor Misaş. Bu kaliteli ürünleri geniş, ferah ve daha hijyenik bir ortamda sunmayı planlıyoruz.

Yeni açtığımız, ya da restorasyonunu yaptığımız şubelerimiz, son derece modern şubelerimiz. Bu şubelerimizde ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Son zamanlarda yaptığımız kampanyaları müşterilerimiz zaten takip ediyor. Bu kampanyalara müşterilerimizin yaptığı katkılar bunun bir göstergesi. Dolayısıyla Misaş’ı cazibe merkezi haline getiriyoruz. Tunceli Misaş’ı son derece sıcak karşıladı. Geçen sene yoğun bir ilgi olmuştu.  Bu sene Tunceli’nin Elazığ yolu üzerinde Atatürk Mahallesi’nde şubemizi açtık. Dün ve bugün çok yoğun bir ilgi oldu. Tunceli’de yaptığımız özel kampanyalar var. Vatandaşlarımız yaptıkları alışverişle takdirlerini bize iletiyorlar” dedi. 
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom