'Elazığ büyüyecek, kalkınacak'

Yanılmaz Olgunlar Mahallesinde düzenlenen toplantıya katıldı

'Elazığ büyüyecek, kalkınacak' Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Olgunlar Mahallesinde bir düğün salonunda düzenlenen toplantıya katıldı.
Kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Yanılmaz, Elazığ’ın öz kaynaklarının ekonomiye aktarılması için çalışmalar yapacağını, bu kapsamda model kent, örnek kent ve kurumsal Belediyecilik kavramını Elazığ’a kazandıracağını söyledi.
 
Yerel seçimler öncesi seçim toplantılarını devam ettiren Ak Parti Elazığ belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz; birlik ve beraberlik içerisinde seçim çalışmalarını sürdürdüklerini, Aday tanıtım toplantısında Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ‘Gakgoş Yanılmaz, Elazığ Yanılmaz’ sözünü yerine getirmek için Ak Parti teşkilatıyla birlikte kapı kapı gezip vatandaşlardan destek için çalışmalarına başladıklarını ifade etti.
 
Yanılmaz, Olgunlar Mahallesindeki toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 
ARTIK SALONLARA SIĞMIYORUZ
“Buradan tüm Elazığ’a haykırıyoruz. Bugün buradan şunu görüyoruz ki artık salonlara sığmıyoruz. İnsanlarımızın partimize teveccühleri var. Bizlere destek veren insanların umutlarını, düşüncelerini boşa çıkarmayacağız. Allah’ın izniyle. Elazığ’da yaşayan kardeşlerimiz şunu bilsinler ki Elazığ’a hizmet gelecek, Elazığ büyüyecek, Elazığ kalkınacak ve Elazığ Bölgesinin örnek kenti olacak İnşallah. Bunun için öncelikle Elazığ’ın değerlerini bileceğiz, uygulayacağız ve yaşatacağız. Bu bizim öncelikli sebebimizdir. Harput’a sahip çıkmadan, Harput’u benimsemeden Elazığ’a sahip çıkılmaz değerli kardeşlerim. Harput’un elbetde ki bir kültürel değeri var, Harput’un elbetde ki tarihi değeri vardır. Geçmiş dönemlerde Harput’ta yaşayan insanlar Sarahatun Camisinin penceresine durumu iyi olmayan aileler için zekat, fitre ve yardımda bulunurlardı. İhtiyacı olan kardeşlerimiz gider oradan kendi ihtiyacı olanı kadar alır ve ihtiyaçlarını giderirdi. Bizler böylesi bir toplumun vicdan, merhamet, adalet kokan bir yerleşim yerinin evlatlarıyız.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...