Yeniden Elazığ'a İlk Adım...!

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez seçim bürosu, bugün düzenlenen bir tören ile hizmete açıldı.

Yeniden Elazığ'a İlk Adım...! Siyaset

Ataşehir Mahallesi Malatya Caddesi’nde gerçekleşen seçim bürosu açılışına Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’ın yanı sıra, MHP MKYK Üyesi Av. Veysel Esen, İl Başkanı Oğuzhan Demir, Merkez İlçe Başkanı Abdulvahap Erdem ve çok sayıda partili katıldı…

            Törende birer konuşma yapan MHP MKYK Üyesi Av. Veysel Esen, İl Başkanı Oğuzhan Demir, Merkez İlçe Başkanı Abdulvahap Erdem birer konuşma yaparak, ülkede son günlerde yaşanan yolsuzluk operasyonuna gönderme yaparak, ülkenin içerisinde bulunduğu kaostan çıkması için, “hak, hukuk ve adalet” benimseyen MHP kadrolarının iktidara gelmesi gerektiğini belirtti.

            Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban ise yaptığı konuşmada seçmenlerine seslenerek, Elazığ’ın problemlerinin çok olduğunu ve Elazığ Anadolu’dan yönetilmediğini vurgulayarak, Başbakan ile Elazığ’ın sorunlarını konuşabilmek,  aynı masada oturarak Elazığ adına mücadele edebilmek için en az yüzde 50 oranında destek istedi.  Bizi o masaya oturtursanız Elazığ’ın hakkını da, 4000 yıllık Harput’un hakkını da bölgenin hakkını da sizlerin hakkını da savunuruz, dedi..

            Doç. Dr. Bilal Çoban’ın konuşmasının ardından seçim bürosunun kurdelası kesilerek hizmete açıldı…

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom