Projelerini ne zaman açıklayacak?

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit YANILMAZ yerel seçimler gezisi kapsamında Esentepe Mahallesini ziyaret etti.

Projelerini ne zaman açıklayacak? Siyaset

Elazığ’ın konum itibari ile huzur kenti olduğunu ifade eden YANILMAZ; Irkıyla, mezhebiyle, aşireti ile kardeşce yaşanılan bir kentin bu dokusunun hiçbir zaman  bozulmayacağını ifade etti. Elazığ’da hizmet bakımından bütün mahallere eşit hizmet götüreceklerini anlatan YANILMAZ; El ele güç birliğiyle Elazığ’ın bütün sorunlarının üstesinden gelinebilececeğini belirtti.

Esentepe Mahalle halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Ak Parti İlBaşkanı Ejder AÇIKKAPI, Merkez İlçe Başkanı Kadir NOZOĞLU, Kadın Koları Başkanı Leyla YANLIÇ, Gençlik Kolları Başkanı Murat ÖZ ve Esentepe Mahalle sakinleri katıldı.Esentepe Mahallesindeki toplantıda Ak Parti Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ şu ifadeleri kulandı.

SİZLER NE İSTİYORSANIZ O OLACAK!

’’Sizlere hizmet etmek için yapacağımız çalışmalarda ortak irademizi koyacağız. Halkın gücünün üzerine hiçbir gücü kabul etmeyeceğiz. Sizler ne istiyorsanız o olacak. Mahallenizle ilgili kararlar alınırken sizlere sorulacak. Oturacağız, konuşacağız, sizleri dinleyeceğiz. Sırçalı köşklerde, Sırçalı konaklarda, kapalı kapılar ardında kararlar almayacağız. Bizim yönetim anlayışımızda dayatma olmayacak, bizim yönetimimizde tepeden bakma olmayacak. Bizim Yönetimimizde patron anlayışı olmayacak. Bir garsonun lokantada yemek yiyen insana yaptığı hizmetin aynısını sizler için uygulayacağız’’

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom