Çoban Ziyaretlere Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarını büyük bir yoğunluk ile sürdürüyor.

Çoban Ziyaretlere Devam Ediyor Siyaset
Bugün ilk önce Bizim Külliye dergisini ziyaret eden Doç. Dr. Bilal Çoban, öğlenden sonra ise Sanayi, Mornik ve Salıbaba minibüs durağı esnafı ile Elazığ Havaalanı taksici esnafları ile bir araya geldi.
 
Minibüs esnaflarının daveti üzerine Salıbaba son durakta bulunan esnaflar ile bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, son günlerde gündemde olan minibüs hatları ile ilgili esnafların şikâyetlerini dinledi. Burada minibüs esnaflarına bir değerlendirmede bulunan Doç. Dr. Bilal Çoban, şoförler odası ile daha önceden bir araya gelerek, şoför esnafın sorunları hakkında bilgi aldığını, belediye başkanı seçildiği takdirde de minibüs esnafının içerisinde bulunduğu sıkıntıları çözmek için şoförler odası ile ortak bir çalışma yapıp, bu sorunları kısa zamanda çözeceklerini belirtti.
 
Elazığ Havaalanında bulunan taksici esnaflarında sorunlarını dinleyen Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, özellikle komşu illerden gelen vip araçlarının belirli bir düzende çalışarak, taksici esnafını mağdur etmeyecek şekilde düzenleme yapılacağını belirtti…
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom