Çoban Minübüsçü Esnafıyla Buluştu

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban Esnaf Gezilerine Devam Ediyor

Çoban Minübüsçü Esnafıyla Buluştu Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal ÇOBAN, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
 
Doç. Dr. Bilal ÇOBAN bugün Elazığ devlet korosuna ziyarette bulundu. Daha sonra ise Sürsürü, Olgunlar, Kızılay ve Zafran Minibüslerinin kalktığı merkez durakta şoför esnafıyla bir araya geldi. Son günlerde gündemde olan minibüs hatlarıyla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda minibüs esnafının sorunlarını dinlendi, minibüs esnafı özellikle belediye meclisinde gündeme gelen 50 adet yeni minibüs hattı ile ilgili şikâyetçi olduklarını belirttiler.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal ÇOBAN, ise konuyla ilgili olarak daha önce şoförler odası ile birlikte bir çalışma yaptıklarını bu çalışma esnasında Elazığ’ın ulaşım planını çıkardıklarını bu ulaşım planı içerisinde Minibüs hatlarının düzensizliğinin de yer aldığını Allah nasip ederse göreve geldiği taktir de esnaflarla tekrar istişare yapıp bu konuyla ilgili sorunu gidereceklerini söyledi.
 
Toplantıya iştirak eden onlarca minibüs esnafı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal ÇOBAN’a inandıklarını dile getirerek konuyla ilgilendiği için teşekkürlerini bildirdiler.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom