Çoban'dan Kutlama Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal ÇOBAN'ın10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Çoban'dan Kutlama Mesajı Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal ÇOBAN, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, basın sektörünün tarafsızlık ve güven ilkesini ön planda tutarak sağduyulu yayınları ile ülkemizin ve ilimizin geleceğine katkı sağlamayı sürdürdüğünü söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal ÇOBAN’ın10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajı şöyle:

“1961 yılından beri kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü, basın-yayın faaliyetlerinin önemine dikkat çekilerek, basın sektörünün sorunlarına çözüm yolları bulunması açısından önemli bir gündür.

Ülkemizde ve ilimizde yöneticilerle milletimiz arasındaki köprü vazifesini yürüterek kamu görevini yerine getiren basın, katılımcı ve çağdaş demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biridir.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle daha fazla alanda faaliyet göstererek insanlara en hızlı şekilde bilgi aktarımı sağlayan basın-yayın kuruluşlarımız, tarafsızlık ve güven ilkesini ön planda tutarak sağduyulu yayınları ile ülkemizin geleceğine katkı sağlamayı sürdürmektedir.

Bir fedakârlık mesleği olan basın sektöründe özellikle yerel yayın organlarının özverisi takdire şayandır. Bu gün vesilesiyle başta şehrimiz olmak üzere ülkemizde ve ilimizde çalışan tüm basın-yayın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom