Yeniden Elazığ'a Hızlı Adımlar...!

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal ÇOBAN, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Yeniden Elazığ'a Hızlı Adımlar...! Siyaset

İlk Olarak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle ilimizde bulunan Elazığ Gazeteciler Cemiyeti, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti ve Elazığ Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Ederek bu üç sivil toplum kuruluşunun neslinde tüm basın çalışanlarının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı. Ziyaretleri esnasında Doç. Dr. Bilal Çoban, Belediye Başkanı seçildiği takdir de çok amaçlı bir basın müzesi kuracaklarını belirterek basın çalışanlarının sosyal hakları ile ilgilide bir dizi çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Doç. Dr. Bilal Çoban Gazeteciler cemiyetlerine düzenlediği ziyaretlerin ardından ilimizde görev yapan ve yayın hayatını sürdüren tüm basın kuruluşlarını gezerek basın çalışanlarının 10 Ocak çalışan gazeteciler günü tek tek tebrik etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Oğuzhan Demir ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sanayi sitesinde gerçekleşen Oto tamirciler odası seçimine katıldı. Burada Sanayi sitesi esnafı ile bir araya gelen Çoban yaptığı konuşmada sanayi esnafının sorunlarını çok iyi bildiğini ve göreve geldiği taktirde modern bir sanayi sitesi yapacaklarının müjdesini verdi.

Doç. Dr. Bilal Çoban, Elazığ Anaokulunun düzenlemiş olduğu “OYUNCAĞIMI PAYLAŞIYORUM” adlı projeye destek için yarının gençleri olan minik yavrularımız ile bir araya geldi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom