’Gas’teciler Günü Ve Cemiyet

’Gas’teciler Günü Ve Cemiyet
10 Ocak, Çalışan Gazeteciler günü olarak kutlandı. Bende 10 Ocak tarihinin anlam ve önemine vurgu yaparak bu meslekte bulunan “gazetecilik kimliğini” taşıyan bütün meslektaşlarımın gününü kutluyorum.
 
Her ne kadar özel günlerin varlığına fazla önem vermesem de eğer adı konulmuşsa senede bir günde olsa hatırlana biliyorsak doya doya tadını çıkarmamız gerekiyor.
 
“Emeğinin karşılığını alamayan, özverili bir şekilde canı pahasına çalışan, gerektiğinde tartaklanan, bazı çevreler tarafından horlanan” ama yine de inandığı doğrultuda yoluna devam eden inandığını okurlarıyla, dinleyenleriyle, izleyenleriyle paylaşan tüm gazetecilerin senede sadece bir gün değil bu toplumun en önemli fertlerinden biri olduğunu her zaman için unutmamak gerekiyor.
 
10 Ocak, Çalışan Gazeteciler Günü ilimizde de gerçekleştirilen bir etkinlikle kutlandı. Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Akgün Otelde düzenlediği gecede, ilimizde görev yapan gazetecileri muhteşem bir organizasyonla bir araya getirdi.
 
Bu Organizasyonun gerçekleşmesine öncülük eden Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Sayın Nafiz Koca’ya ve cemiyetin tüm üyelerine teşekkür ediyorum.
 
Elazığ’da Gazetecinin hatırlandığı çok önemli anlamlı bir geceydi.
 
Bu Organizasyonla tabela Cemiyeti olmadığını, gazetecilerin dışında toplumun diğer fertlerini de bu gecede bir araya getirerek önemli bir mesaj vermiş oldu.
 
Gazetecilerin yılda bir kez kutladığı bu anlamlı günde, organize edilen geceye halen daha kendi inisiyatiflerini kullanamayıp katılamayan arkadaşlarımızın olması da beni üzmüştür.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom