Çoban; Modern Bir Sanayi Sitesi Yapacağız

Mhp Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Çoban; Modern Bir Sanayi Sitesi Yapacağız Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarını büyük bir yoğunluk ile sürdürüyor.
 
Dün sanayi sitesinde gerçekleşen Oto Tamirciler odası seçimine kısa süreliğine iştirak eden Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’a, Sanayi sitesi esnafı tarafından yaklaşan yerel seçimler için destek sözü verildi.
 
Dün yapılan seçimde Sanayi Sitesi esnaflarına yaptığı konuşmada Sanayi Sitesi esnaflarının sorunlarını abisinin de sanayi sitesinde yetişen bir usta olduğundan dolayı bildiğini ve projeler arasında yeni ve modern bir sanayi sitesi  yapacaklarını belirttiği için Bugün Sanayi Sitesinde bulunan esnaflar Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’a ziyaretleri ve destekleri için teşekkürlerini sundular.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’da en kısa süre içerisinde Sanayi Sitesi Esnafını tek tek ziyaret ederek onlarında Yeni Sanayi Sitesi için Düşünce ve görüşlerini alacağını Belirtti.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom