Yanılmaz; Engelleri Kaldıracağız !

Yanılmaz Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şubesini ziyaret etti

Yanılmaz; Engelleri Kaldıracağız ! Siyaset
Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz yerel seçimler gezisi kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şubesini ziyaret etti.
 
Elazığ’da özürlü insanlarla ilgili geniş kapsamlı projeler hazırladıklarını anlatan Yanılmaz; Belediye Başkanı olmaları halinde yapılarda, yollarda, parklarda, camilerde ve toplu taşıma araçlarında bir çok projenin ivedilikle hayata geçireceklerini belirtti.
 
Sosyal, kültürel, sanatsal, spor gibi kollarda her daim özürlü vatandaşlarla birlikte olacaklarını anlatan Yanılmaz ziyaret esnasında şu ifadeleri kullandı. “Değerli kardeşlerim yaşayan her birey birer özürlü adayıdır. Özürlülük bir insanın yaşamasına engel şeyleri ortadan kaldırmaya asla engel değildir. Çünkü her kardeşimizin kendisine göre düşünceleri, becerileri ve kazanımları var. Eğer 30 Mart 2014 tarihinde vatandaşlarımız tercihlerini bizlerden yana kullanırlarsa sizlerle alakalı çok geniş kapsamlı projelerimiz var. Bu projeleri ivedilikle hayata geçireceğiz. Sizlerden bizlere gelen her türlü sorun ve sıkıntı bekletilmeden giderilecektir. Özürlü kardeşlerimizin yapılarda, yollarda, parklarda, camilerde ve toplu taşıma araçlarında sizlerle alakalı her türlü sorunu ortadan kaldıracağız. Yine sizlere sosyal, kültürel, sanatsal ve spor alanında her daim destek olacağız. Sizlerle aramızdaki bütün engelleri kaldıracağız. Eğer bizler aynı şehirde yaşayıp birbirimizin sıkıntısını, derdini ve problemini çözmek için çalışırsak emin olun ki Elazığ’da gözle görülür hiç bir sıkıntımız olmayacaktır’’ dedi.
 
Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Suat Şekerci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz’a başarılar diledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom