Kuzova ve Sağmalılar Ziyaret Edildi

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarını büyük bir yoğunluk ile sürdürüyor

Kuzova ve Sağmalılar Ziyaret Edildi Siyaset

Dün Akşam Kuzovalıların Organize etmiş olduğu Hamdi Başaran caddesinde bulunan 2 kahve toplantısına katılarak burada Kuzova köylülerinle bir araya geldi. Toplantıda yapmış olduğu  konuşmada 30 Mart tarihinde gerçekleşecek olan belediye başkan seçimine 400’ü aşkın projeyle  hazır olduklarını bu projeler içerisinde özellikle kuzova köylülerinin oturmuş olduğu Yeni mahalle ve Bölge mahallesine ait de yaklaşık olarak 30’a yakın projelerinin olduğunu eğer seçildiği taktirde  bu projeleri kısa zamanda hayata geçeceğini söyledi.

       Her iki kahve toplantısında da büyük bir sevgi gösterisi ile karşılanan Doç. Dr. Bilal Çoban güçlü bir şekilde göreve gelmek istediğini belirterek merkezde oturan tüm Kuzova köylülerinden  büyük bir destek beklediğini bekledi.

       Ayrıca Bugün Sağmanlılar Derneğinin de organize etmiş olduğu toplantıya da katılan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban yoğun bir ilgiyle karşılandı. Burada sağman köylülerine yapmış olduğu konuşmada Pertek köprüsünü yapılabilmesi için elinden gelen tüm gayreti göstereceğini söyledi.

Doç. Dr. Bilal Çoban daha sonra ise akşam saatlerinde kahve ve ev toplantılarını sürdürdü. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom