Bilal Çoban'dan Mevlit Kandili Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban önümüzdeki gece kutlanacak olan Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Bilal Çoban'dan Mevlit Kandili Mesajı Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban önümüzdeki gece kutlanacak olan Mevlid Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm İslam aleminin kandilini kutlayıp, bu tür manevi gün ve gecelerin kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını diledi.

Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz’in doğumu vesilesiyle kutladığımız ve maddi manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bir Mevlid Kandili’ne daha kavuşmanın heyecan ve sevincinin hep birlikte yaşandığını belirten Çoban açıklamasında “Peygamber Efendimiz Hz Muhammed (SAV) hala dünyamızı, kalplerimizi ve ruhumuzu aydınlatmaya devam etmektedir. Mevlid Kandili, sevgili Peygamberimizin bizlere sunduğu bütün değerleri ve öğütlerini anlama ve yaşama bakımından çok önemli bir gündür. Böyle günleri ve geceleri vesile kabul ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı artırmalıyız. Manevi hazların en yükseğe çıktığı böylesine güzel bir günde tüm hemşerilerimin ve İslam Alemi’nin Mevlid Kandili’ni en içten dileklerimle tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık ve esenlikler getirmesi temennisiyle, saygılar sunarım” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom