Yeniden Elazığ Sürsürü Meydanında

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarını büyük bir yoğunluk ile sürdürüyor.

Yeniden Elazığ Sürsürü Meydanında Siyaset

Doç. Dr. Bilal Çoban, ziyaretleri kapsamında dün akşam sürsürü ’de bir açık hava toplantısına katıldı. Muhteşem bir kalabalıkla karşılanan Doç. Dr. Bilal Çoban’ı Sürsürü mahallesi halkı Üzüm meydanın da davul zurnalar ile karşıladılar. Gösterilen yoğun ilgi karşısında oldukça memnun olan Çoban, kalabalık topluluğa hitaben yapmış olduğu konuşmada Sürsürü Mahallesinin her zaman seçimlerin kaderlerini belirlediğini ve bu seçimde de kendisine büyük destek vereceğini bu soğuk kış gününde yapılan açık hava toplantısıyla sürsürünün gösterdiğini belirten Çoban gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini de dile getirdi. Yaklaşan yerel seçimler için hazırlanan toplam 400 projenin arasında sürsürü mahallesine de proje hazırladıklarını belirten Çoban, en kısa zaman da tekrar Sürsürü ’ye gelerek tek tek esnaf ziyaretinde de bulunacağı sözünü de verdi.

Ardından çaydaçıra kavşağında bulunan Bahçeli kafe’de bir toplantı yapan Doç. Dr. Bilal Çoban, vatandaşlarla bir araya gelerek 30 Martta yapılacak yerel seçimlerde kendisine destek istedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom