Çoban "Yeni Odun Ambarı İçin Hazırlıklıyız"

Milliyetci Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 30 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çoban Siyaset
Doç. Dr. Bilal Çoban, bugün ilk önce, Karşıyaka Mahallesinde bulunan odun anbarı esnafını ve Mahrukatcılar odası başkanını ziyaret etti. Ziyaret esnasında esnafın sorunlarını dile getiren oda başkanı Fikri Gülbasan, Elazığ’ın her yerinde odun ambarı olduğunu, odun ambarlarının çok bakımsız ve bitap olduğunu, uncuların, tüpcülerin kömür sattığını, bu nedenlede odun ambarı esnafının oldukca mağdur olduğunu söyledi.
 
Milliyetci Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban ise daha önceden de odun ambarı ziyaretleri yaptığını, esnafın sıkıntılarını yakından bildiğini, Elazığ’da esnaf odaları ile oturup iyi bir çalışma yaparak bu sıkıntıların atlata bilineceğini belirtti. Doç. Dr. Bilal Çoban, eğerki nasip olur seçildiği taktirde sosyal alanlara sahip, ortak bir çalışma ile moderin bir odun ambarı yapacaklarını söyledi.
 
Doç. Dr. Bilal Çoban, bugün ayrıca MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir ve bazı parti yöneticileri ile Medical Park Hastahanesini ziyaret ederek burada hastahane personeli, hasta yakını ve hastalar ile görüştü. Hastahane personelinden yaklaşan seçimler için kendisine destek isteyen Milliyetci Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, sağlıkta Elazığ’ın bölgede marka şehir olabileceğini, temeli atılan şehir hastahanesi tamamlandığında Elazığ’a önemli katkıları olacağını söyledi..
 
Hastahanede tedavi olan Libya’lı bir hasta ile bir süre İngilizce sohbet eden Doç. Dr. Bilal Çoban, akşam ise seçim çalışmalarını kahvehane toplantıları ile sürdürdü...

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom