Serdar Gürler Gidiyormu ?

Beşiktaş Serdar için Elazığspor'un kapısında

Serdar Gürler Gidiyormu ? Spor
Sezon başında Fransa'nın Sochaux takımından geldiği Sanica Boru Elazığspor'da ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çeken ve Beşiktaş'ın da transfer listesine girmeyi başaran Serdar Gürler için harekete geçildi.

Bu transferle bizzat ilgilenen Deniz Atalay, daha önceden Gakgoşlar’ın yöneticileriyle bir araya gelmiş, ancak pazarlıklardan sonuç çıkarılamamıştı. Antalyaspor’dan Ömer Şişmanoğlu’nu renklerine bağlayan Siyah-Beyazlılar, Serdar’ı da kadrosuna katarak hücuma bir takviye daha yapmayı planlıyor. 
 
Fanatik'in haberine göre; Elazığspor’a 1 milyon Euro ile iki oyuncu önerisini yineleyen Beşiktaş’ın, Bordo-Beyazlılar’dan yanıt beklediği öğrenildi. Kaynak arayışında olan Elazığspor’un ise oyuncuya daha iyi bir talip çıkmaması nedeniyle Siyah-Beyazlılar’ın teklifini yeniden değerlendirmeye aldığı ifade edildi.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...