Kaptan Gemiyi Terk Etti

Elazığspor'da Kaptan Gemiyi Terk Etti

Kaptan Gemiyi Terk Etti Spor

Elazığspor’la ayrılık sürecinin tüm detaylarını dobra bir şekilde açıklayan Ahmet Görkem Görk, yaptığı tüm fedakarlıklara rağmen uzlaşı sağlayamadıklarını belirtti.

Sezon başından buyana eski futbolcular üzerine oyunlar oynandığını ve bu isimlerin birer birer takımla ilişkisinin kesildiğini kaydeden Görkem, son dakikaya kadar kalmak istediğini ancak şartların buna müsaade etmediğini söyledi.

İlerleyen dönemde tekrar Elazığspor’a dönmek istediğini de söyleyen Görkem, “Ama bu yönetim olduğu müddetçe Elazığspor’a dönmem” dedi. “Ben yaklaşık 1 ay önce federasyona başvurdum. Yaklaşık 6 aya yakın paramızı alamadığımız için. Bu süreç içerisinde Elazığspor Başkanı tarafından bana verilen sözlerin hiçbiri tutulmadı. Her şekilde sustuk ve bekledik. Ama artık giderken gerçekleri Elazığ Halkı’nın öğrenmesi lazım. Benim Elazığspor’dan 500 milyar alacağım var. Ben bu alacağımın 100 Bin TL’sini istedim. 5’te birini istedim ve kalmak istediğimi, sözleşmemi uzatabileceğimi söyledim. Menajerim başkanla 5-6 defa görüştü. Hatta mesajları da duruyor. Bizim telefonlarımızı açmadığı günler oldu. ‘İşte ben telefonlara ve mesajlara bakmıyorum’ dedi. Bizimle olan görüşmelerinde ise param yok parayı veremem, bizde tamam başkanım parayı veremeyebilirsiniz, daha sonra zaten veriyorsunuz. 1 sene sonraya 6 ay sonraya veriyorsunuz dedik. Ama bizim alacağımızın 5’te birini verin biz yine devam edelim gerisini senetle alalım dedik. İşin ayrıntılarını anlatıyorum herkes iyi bir şekilde bilsin diye anlatıyorum. Bana burada etmediğiniz hakaret kalmadı. Ben takım kaptanlığını da hiçbir zaman istemedim. 2-3 defada bıraktım. Okan Hoca’da şahittir. Bu yaptığım fedakârlıklarını hepsini Okan Hoca’da bilir. Sağolsun her zaman yanımda oldular. Benim kalmamı çok istediler. Ama başkan durmamızı istemedi. Köksal’da da aynı şekilde" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom