Şehitlerimizi Unutmayacağız...!

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 30 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Şehitlerimizi Unutmayacağız...! Siyaset

Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 Ocak tarihinde Gazi Caddesi esnafı ziyareti ile start verdiği seçim çalışmalarını kahve toplantılar, ev toplantıları, STK ziyaretleri ve esnaf gezileri kapsamında devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban bugünde Polis Şehit ve Gazileri derneğini ziyaret etti. Belediye iş merkezinde bulunun dernek lokalinde üyelerle bir araya gelen Çoban, burada yapmış olduğu konuşmada, “Şehit aileleri ile ilgili projelerinin olduğunu projeler kapsamında İlimizdeki şehit aileleri ile koordinasyon içinde olunacağını. Nasip olur seçimi kazanırsak Belediyemizin Sosyal İşler ve Özel Kalem Müdürlüğünün gözetiminde ve kontrolünde şehit ve gazi aileleri için özel uygulamalarımız olacaktır. Valilik, TSK, Emniyet Genel Müdürlüğü ile oluşturulacak olan veri bankası ile ailelerin sosyo-ekonomik ve psiko-sosyal durumu göz önünde bulundurularak ailelere gerekli yardımlar yapılacaktır. Ayrıca, başta dini ve milli bayramlar olmak üzere çeşitli günlerde ziyaret edilecek, belediyemizin törenlerinde başkanımızın onur konukları olacaklardır. Ayrıca, belediyemizin istihdam sağlarken tercihini, şehit ve gazi yakınlarından yana kullanacaktır. Ayrıca bu ailelerimizin çocuklarının okutulmasında belediyemizin, gerekli desteği verilecektir. Şehit ve gazilerimizin isimleri sokak, cadde ve meydanlarında yaşatılacaktır.” dedi.

   Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban akşam ise seçim çalışmalarını site toplantıları ile sürdürdü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom