Yeniden Elazığ Çaydaçıra Mahallesinde

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 30 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yeniden Elazığ Çaydaçıra Mahallesinde Siyaset

Doç. Dr. Bilal Çoban, dün akşam ilk önce Çaydaçıra mahallesi TOKİ memur-sen evlerinde bulunan mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Coşkulu bir karabalık tarafından karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, vatandaşlar sosyal tesise sığmayınca ilk önce açık alanda mahalle sakinlerine konuşma yaparak TOKİ’deki sıkıntıları çok iyi bildiğini daha önce de buraya gelerek mahalle halkıyla görüşüp sorunları tespit ettiklerini bu sorunlar içerisinde kanalizasyondan tutun da çevre düzeni dahil onlarca sorunun olduğunu çok iyi bildiklerini Allah nasip eder Belediye Başkanlığını kazanır isek tek tek bu sorunları çözüme kavuşturacağını belirterek, yaklaşan belediye başkanlığı seçimleri için mahalle halkının kendisine sahip çıkması gerektiğini söyledi.

   Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, daha sonra hastane caddesinde bulunan bir kahvehanede Rızaiye mahallesi sakinleriyle buluştu. Oldukça kalabalık bir ortamda mahalle halkına seslenen Çoban, Elazığ’daki siyasi yapının ve belediyenin mevcut durumu hakkında genel bir değerlendirme yaptı. Rızaiye mahallesi ile ilgilide çok ciddi projelerinin olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’a Mahalle muhtarı Hayrettin Tanyıldızı’da  mahallenin genel sorunları hakkında bilgiler verdi.
  Doç. Dr. Bilal Çoban daha sonra kalabalığa yapmış olduğu konuşmada kendisinin gece gündüz demeden çalıştığını Elazığ’ı seven herkesin “Yeniden Elazığ” sloganı ile çıkılan bu yolda kendisine destek vermesi gerektiğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom