Çoban Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 30 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çoban Ziyaretlerine Devam Ediyor Siyaset
Bu sabah seçim mesaisine erken başlayan Doç. Dr. Bilal Çoban, ilk önce Karayollarında çalışan taşeron işçilerinin yapmış olduğu 1 günlük iş bırakma eyleminde Taşeron işçilerine destek olmak için sabahın erken saatlerinde karayolları 8. Bölge Müdürlüğüne giderek Taşeron işçilerine destek verdi. Burada basına yapmış olduğu değerlendirmede şu ifadelere yer verdi; Karayollarında çalışan bu  emekçi kardeşlerimiz Türkiye’deki bağımsız mahkemelere müracaat ederek mahkemeyi kazanıp karayollarının asli elamanları olduklarını ispatlamışlardır ama bu  kardeşlerimizin kadrolu olabilmeleri için merkezi  hükümet tarafından bugüne kadar herhangi bir önemli adım atılmamıştır. Bu konuda milletvekilimiz Enver Erdem Bey defalarca Türkiye Büyük Millet Meclisinde ilgili bakanlara soru önergeleri vermiştir.   Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu arkadaşlarımızın yanında olduğumuz gibi daima da bu haklarını elde edebilmeleri için onların destekçisi olacaklarını belirtti.
 
 Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban daha sonra seçim çalışmalarını İller Bankası personelini gezerek sürdürdü. İller Bankasında ilk önce Bölge Müdürü Selahattin Ersoy’u ziyaret ederek burada yapmış olduğu değerlendirmede Belediyeler ile İller Bankasının ortak çalışması gerektiğini ve böylesi bir önemli kurumun başında da Elazığlı bir bürokratımızın olması bizleri gururlandırıyor dedi. Çoban daha sonra yaklaşan mahalli seçimler için iller bankası personelini tek tek gezerek kendisine ve partisine destek istedi.
 
Doç. Dr. Bilal Çoban daha sonra esnaf odalarını ziyaret ederek ilk önce Esnaf Odaları birliği başkanı Cemil Erdem ile bir süre sohbet etti. Esnaf Odaları birliği başkanı Cemil Erdem Elazığ’daki esnafın durumunun çok vahim olduğunu, Elazığ’da kaldırım işgalinin hat safhada olduğunu, seyyar satıcıların önüne geçilemediğini ve binlerce esnafın işyeri açma ruhsatının bulunmadığını belirterek mevcut belediye yönetimine defalarca müracaat etmelerine rağmen bu sıkıntılara çözüm üretilmediğini belirtti.   Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban ise kaldırım işgalinin Elazığda bir kültür haline geldiğini belirten Çoban, Allah nasip eder göreve gelirsek belirtilen bu sorunların büyük bir bölümünü esnaf odaları ile bir araya gelip daha önceden de yapmış oldukları hazırlıklar ile birlikte çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Doç. Dr. Bilal Çoban Esnaf odalarının daha geniş daha sosyal donatıların olmuş olduğu bir çatı altında hizmet verebilmeleri için çok kapsamlı bir projelerinin olduğunu ve göreve geldiklerinde bu projelerini hayata geçireceklerini söyledi.
Seçim çalışmalarını Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Oğuzhan Demir, Milliyetçi Hareket Partisi eski milletvekili Mustafa Gül ve eski Belediye Başkanı Behçet Susmaz ile birlikte gerçekleştiren Çoban daha sonra Bakkallar ve Bayiiler odasını ardından da kahvehaneciler odasını ziyaret ederek her iki başkana da yeniden göreve seçildikleri için başarılar diledi. Son olarak Doç. Dr. Bilal Çoban ve beraberindeki heyet İstasyon caddesine giderek esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom