Yeniden Elazığ Genç Müsiad'la

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, yaklaşan mahalli seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yeniden Elazığ Genç Müsiad'la Siyaset
Doç. Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmaları kapsamında bugün Genç MÜSİAD’lılar ile bir araya gelerek, Elazığ ile ilgili projelerini ve düşüncelerini anlattı. Elazığ’ın, gelinen noktada eğitimde 72. sıraya gerilediğini, yaşanıla bilir bir kentten uzaklaştığını, güvenilirliğini her geçen gün kaybettiğini ve bu nedenle yatırımcıların Elazığ’ı tercih etmediğini belirterek, özellikle genç işadamlarının bu kötü gidişata dur diyerek, “Yeniden Elazığ” sloganı ile çıkılan bu zorlu yolda, kendisine destek vermesi gerektiğini söyledi.
Karşılıklı soru cevap şeklinde de geçen toplantı sonrası, Genç MÜSİAD Elazığ Şubesi Başkanı Yunus Evliyaoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’a derneklerini ziyaret ettiği için bir plaket taktim ederek 30 Mart’a yapılacak olan yerel seçimlar için başarılar diledi...
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, bugün ayrıca Elazığ’da yaşayan Çarsancak’lılar ile bir araya gelerek, yaklaşan seçimler için kendisine destek istedi. 
Elazığ’da bulunan Çarsancak’lılar, Doç. Dr. Bilal Çoban’a, geniş bir aile nüfusuna sahip olduklarını.  Elazığ’ın yeniden eski cazip günlerine döne bilmesi için kararlı bir iradenin belediye başkanı olması gerektiğini. Bu iradenin sahibinin ise bugüne kadar yapmış olduğu hazırlıklar ile Doç. Dr. Bilal Çoban olduğunu belirttiler...
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom