Yanılmaz Merak Edilenleri Açıkladı

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz Merak Edilenleri Açıkladı

Yanılmaz Merak Edilenleri Açıkladı Siyaset
BASIN DENETLEYİCİ OLMALI
Bir şehrin en önemli dinamiklerinden biri de basındır, medyadır. Dolayısıyla bir şehrin gelişmesinde basın önemlidir. Bu dinamik gücün şehirle birlikte idare ederken asla bir tarafta tutulmaması gerektiğine inanıyorum. Basın şehrin, belediyenin, mahalli idarelerin denetleyicisi olmalı. Müfettiş değil, ama denetleyicisi olmalı. Basın şehrin yönetiminde yol gösterici olmalı, yerine göre önderlik yapmalı. Basın yapılan çalışmaları yorumlayabilmeli. Bu çerçevede basınla birlikte yapılan bütün faaliyetler denetlendiğinde ve yorumlandığında inanıyorum ki şehri yönetenler daha dikkatli, daha hassas ve dinamik hale geleceklerdir. 
 
BELDEN AŞAĞI VURANLAR ZARAR GÖRÜR
Bu çerçevede basın asla hiç kimseyle kan davası gütmemeli. Asla hiç kimseyi kendisine düşman etmemeli ve asla hiç kimseye belden aşağı vurup iftira yapmamalı. Bu da basınla ilgili benim kanaatlerim. Elbette basın yönlendirici olmalı, tenkit etmeli, hatayı göstermeli. Ancak bir kan davası güdülür, ben bunu istemiyordum deyip belden aşağı vurayım mantığıyla hareket edilirse, bundan sadece bunu yapanlar zarar görür. Şehir zarar görmez, yönetim zarar görmez ama bunu yapan zaman içinde kendisi zarar görür. 
 
TEK BİR KURUŞU İSRAF ETMEYECEĞİZ
İnşallah hedefimiz, 30 Mart’ta AK Parti yönetime geldiğinde Elazığ belediyesinin bir tek kuruşunu dahi israf etmeden en iyi şekilde yönetmektir. Çalışan personelin dahil, belediyenin bütün imkanları dahil, belediyenin kendisine ait olan bütün gelirler dahil hiçbir şeyi israf etmeden, en verimli şekilde değerlendirerek Elazığ’ı geleceğe taşımaktır. 
 
PROJELER 7 ANA BAŞLIKTA AÇIKLANACAK
Projelerimizi Şubat ayında açıklayacağız. Projelerimizi 7 ana madde üzerinde topladık. Bunlar Ulaşım alanındaki projeler, kentsel dönüşüm projesi, çevre ve altyapı projeleri, kültür- sanat- spor projeleri, sosyal projeler, bilişim projeleri ve yeniden yapılandırma projeleri olacak. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom