Mado 305. Şubesini Elazığ'da açtı

Adını Maraş dondurmasından alan dondurma kültürünü, kafe kültürüne taşıyan, Mado, 305. şubesini Elazığ'da açtıHazardağlı Kavşağı'nda unlu mamul ve dondurma çeşitleriyle Elazığlılarla buluşan Mado'nun açılışı büyük ilgi

Mado 305. Şubesini Elazığ'da açtı Güncel
Adını Maraş dondurmasından alan dondurma kültürünü, kafe kültürüne taşıyan, Mado, 305. şubesini Elazığ’da açtıHazardağlı Kavşağı’nda unlu mamul ve dondurma çeşitleriyle Elazığlılarla buluşan Mado'nun açılışı büyük ilgi gördü.
 Dua yapılması ve kurdelenin kesilmesiyle birlikte yapılan açılışın ardından protokol üyeleri kafeyi gezerek yetkililerden bilgi aldı. 
 
Elazığ’da bir şube açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Mado Genel müdürü Mehmet Yılmazoğlu, şube açılışlarının devam edeceğini söyledi.
 
Yılmazoğlu, “Bu şubeyi Elazığ’da açtığımız için; mutluyuz, gururluyuz. Mado’yu Elazığ’a, Elazığ’ı Mado’ya kazandırdığımız için çok mutluyuz, inşallah şube açılışlarımız devam edecek. Bundan sonra da pazartesi mersin açılışımız var. Mado şuanda Türkiye’de yerel marka olarak, Avrupa’da 2. dünyada 5. Türkiye’de de ilk sırada. İşimizin aslı dondurmacılık. Ama tatlı, unlu mamüller ve farklı ürünler bulunuyor. Dünyada dondurma şehir sıralamasında iki şehir var. Bunlardan biriside kahraman Maraş dondurması. Elazığ şubemizin açılışı muhteşem oldu. Elazığ halkının gösterdiği ilgiye çok minnettarım, çok teşekkür ederim her zamanda beklerim.” dedi.
 
Açılışa Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, İl Müftüsü Peyami Güngör, Belediye Başkan Yardımcısı Atik Birici ve çok sayıda davetli katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom