MHP Kadın Kolları Teşkilatı'na Kahvaltı

Yasemin Çoban, MHP Elazığ Kadın Kolları Teşkilatı'nı, kahvaltıda ağırladı

MHP Kadın Kolları Teşkilatı'na Kahvaltı Siyaset
MHP Elazığ Kadın Kolları Teşkilatı’nın geniş bir katılımla iştirak ettiği kahvaltılı toplantı, Harput Zertaşlar Restoran’ta düzenlendi.
Programda değerlendirmelerde bulunan Yasemin Çoban, seçim çalışmalarına hız verdiklerini ve bu kapsamda Kadın Kolları Teşkilatı’yla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, “Elazığ’da hanımlar ayağa kalkmalı” dedi.
 
  Şehirleri eve benzettiğini belirten Yasemin Çoban, “Akşam eve geldiğimizde dinleniriz, sıcak bir çay içeriz ama Elazığ’da maalesef oturup dinlenilecek bir yer yok. Misafir odalarımızda misafirlerimizi ağırlarız ama ne yazık ki şehrimizde misafirlerimizi ağırlayacağımız bir yer yok. Mutfağımızda yemek hazırlayıp yemek ikram ederiz ama mutfağımız da yok maalesef. Temizliğimiz yine aynı şekilde.” İfadelerini kullandı.
 
  Elazığlı bütün hanımlarla el ele vereceklerini kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’ın eşi Yasemin Çoban, “Elazığlı hanımlar, bu işi hanımların daha iyi yapacağına inanarak bize destek verirlerse biz de elimizden geleni yapacağız.” dedi.
 
Daha sonra söz alan MHP Elazığ Kadın Kolları Başkanı Serap Özdemir ise, Kadın Kolları Teşkilatı olarak, Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’ın seçim sonuna kadar her zaman yanında olacaklarını belirterek, “İnşallah Bilal Hocamızla beraber Elazığ’ın kurtuluşunu kutlayacağız” dedi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom