Çoban, Hergün 5 Proje Açıklayacak...

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, projelerini açıklamaya başladı.

Çoban, Hergün 5 Proje Açıklayacak... Güncel

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, projelerini açıklamaya başladı.
            30 Mart’ta yapılacak olan seçimlere kadar, her gün 5 proje açıklayacağını belirten Doç. Dr. Bilal Çoban, Elazığ için hazırladıkları toplam 400 projeyi böylelikle kamuoyuna tanıtmayı hedefliyor.
Açıklayacağı projelerin herhangi bir önem sırasının olmadığını ifade eden Çoban, 400 projenin de birbirinden değerli olduğunu kaydetti.
            Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’ın açıkladığı ilk 5 projede;  Çocuk Bakım Merkezi, Masal Parkı, Bilim ve Teknoloji Parkı, Elazığ Ansiklopedisi ve Elazığ Logoları gibi çalışmalar yer alıyor.

 Bir taraftan Projeleri’ni açıklamaya başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, bir yandan da temaslarına devam ediyor.
            23 Ocak Perşembe günü akşam saatlerinde Fırat Üniversitesi yerleşkesinde bulunan Mesire Kafe’de vatandaşlarla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, düzenlenen toplantıda yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
            Seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban bugün ise Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan Umut Rehabilitasyon Merkezi ile Hacettepe Kreş ve Gündüz Bakım Evi’ni ziyaret eti.
Çoban, Engellilerin sorunlarını yakından bildiklerini ve projelerinde engelliler için birçok çalışma yaptıklarını kaydederek, Belediye Başkanlığı’na gelmeleri halinde, engellilerin tüm sorunlarını çözeceklerini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom