Misaş'tan Görkemli Açılış !

Misaş Marketler Zinciri 47. Şubesini Abdullahpaşa Mahallesinde Açıldı

Misaş'tan Görkemli Açılış ! Ekonomi
Elazığ’ın ve Bölgenin en büyük marketler zincirine sahip olan Misaş, 47. Ve en büyük  Şubesi’ni Abdullahpaşa’da görkemli bir törenle açtı.
Elazığ Belediyesi Mehter Takımı’nın gösterileriyle başlayan törene Elazığ Belediyesi Başkanvekili Atik Birici, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, İl Müftüsü Peyami Güngöre, Sivil Toplum Kuruluşları ile Siyasi Parti Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Açılış töreni sonrası açıklamalarda bulunan Küüm Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Aytunç Sunguroğlu, Elazığ’ın ve Bölge’nin en büyük marketini açtıklarını belirterek, hedeflerinin civar illerde de şubeler açmak olduğunu söyledi...
 
“Bugün açtığımız şubemiz bizim 47. Şubemiz ama Misaş Marketler’in 49. Şubesi.Bizim 2 tane de Tunceli’de Franchising Şubemiz, yani, bayilik olarak açtığımız şubemiz var. Bu şubemiz 1200 m². Bölgedeki ve ilimizdeki en büyük market. Tabi vatandaşlarımızın yoğun ilgisi, teveccühleri, açılışımıza gelen sayın belediye başkanvekilimizin, sayın Ticaret Odası başkanımızın, müftümüzün, defterdarımızın, siyasi parti temsilcilerimizin katılımları bizleri onurlandırdı. Bu bizim için gurur verici birşey. Böyle bir tesisi vatandaşlarımıza kazandırdığımız için de bir gurur var tabiki içimizde. 
 
Misaş’ta 47. Şube’nin açılışına özel değil, sürekli indirim var. Ama bu şubemizin açılışına özel indirimlerimiz var. Bir üründe bitip, diğer üründe indirim başlıyor. Bütün şubelerimizde indirimler devam edecek. 
 
Misaş Marketler, 4.5’uncu senesinde. Aldığımız günden bu yana Misaş’ı büyütmek gibi bir prensibimiz var. Bu çerçevede şube sayılarımızı yükseltiyoruz. 47 Şube Elazığ’da, 2 tanede Tunceli’de olmak üzere 49 şubemiz var. Şuandaki programımızda civar illere açılma gibi bir düşüncemiz var. Biz 375 personeliyle çalışan ve yılda sadece 1.5 Milyon TL elektrik sarfiyatı yapan bir kuruluşuz. Buna göre hacmimizi düşünün. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki orta ölçekli bir işletmenin 10 katı büyüklüğündeyiz. Hedeflerimiz büyük. Bunu da yaparken sadece kendimize gelir olsun şeklinde değil, özellikle bölgemizdeki gıda toptancılarını, gıda distirbütörlerini kalkındırmayı da kalkındırmayı hedefliyoruz. Bölgedeki gıda dağıtım firmalarının da bizim büyümemizle büyümelerini amaçlıyoruz. Ulusalllar büyüdükçe gıda satıcılarının ömrü kısalıyor. Biz bu arkadaşlarımızla beraber büyümeyi hedefliyoruz. Tabi bu günün şartlarına göre değişiyor. Biliyorsunuz Türkiye’de bir kriz var, ama bu sadece ülkemizde değil dünyanın tamamında var. Emin ve düzgün adımlarla ilerlemek istiyoruz. Allah nasip ederse bu hedefimize ulaşacağız inşallah.“
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom