Çoban, 4 Mahallede Temaslarda Bulundu

Projelerini açıklamaya devam ediyor

Çoban, 4 Mahallede Temaslarda Bulundu Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde projelerini açıklamaya devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, yoğun bir tempoyla devam ettiği seçim çalışmaları kapsamında da 4 mahallede temaslarda bulundu.
  Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı 5 proje arasında, Elazığ Tanıtım Müzikleri, Elazığ Tanıtım Filmleri, Elazığ Belediyesi Tarım Evi (EBETEV), Eğitim Otobüsleri ve 10 Mahalleye Yüzme Havuzu gibi çalışmalar yer alıyor.
  Seçim çalışmaları kapsamında bugün ilk olarak sabah erken saatlerde il Başkanı Oğuzhan DEMİR’le birlikte Abdullahpaşa güzergâhında çalışan bir minibüse binerek Abdullahpaşa Mahallesi’ne giden ve burada minibüsçü esnafıyla kahvaltıda bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, minibüsçülerin sıkıntı ve şikâyetlerini dinledi ve Abdullahpaşa Minibüs Hattı esnaflarından tam destek sözü aldı.
  Daha sonra Aksaray Mahallesi sakinlerinin tertiplediği kahvaltıda Mustafa Temizer Parkı’nda kalabalık bir toplulukla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı değerlendirmede, çok zor bir şehirde yaşadıklarını ve bu şehrin hiç kimseye yaramadığını kaydederek, “Allah’ın izniyle biz göreve gelirsek, tüm sıkıntıları çözeceğiz” dedi.
  Ardından Yıldızbağları Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane toplantısına iştirak eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Yıldızbağları Mahallesi sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılandı.
  Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, günün son durağında ise Hozat Garaj esnaflarıyla bir araya geldi. Burada esnafların sıkıntılarını dinleyen Çoban, Elazığ’ın kaderini etkileyecek hangi proje olursa olsun engellendiğini ancak bu gemide tüm Elazığlıların olduğunu ve bu geminin batması durumunda herkesin batacağını belirti.
 
 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom