Yeniden Elazığ İzzetpaşa Mahallesi'nde

5 Proje daha açıklayan Bilal Çoban, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Yeniden Elazığ İzzetpaşa Mahallesi'nde Siyaset
Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 projesini daha açıkladı. 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere kadar her gün 5 proje açıklayacağını duyuran Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında, Nikâh Salonları, Çeşmelerin Islahı, Cenaze Hizmetleri Merkezi, Yeni Mezarlık Alanları ve Harput Ulu Camii Regrasyonu gibi çalışmalar yer alıyor.

Bir yandan da seçim çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban Bingöllüler Derneği’ni ziyaret etti.  Ziyarette konuşan Çoban, Yeni bir Elazığ için yola çıktıklarını ve bu süreçte her kesimden desteğe ihtiyaç duyduklarını kaydederek, ilimizde yaşayan Bingöllüleri de, Elazığlı olarak kabul ettiklerini söyledi. Göreve gelmeleri durumunda hizmet konusunda kesinlikle ayrım yapmayacaklarının altını çizen Bilal Çoban, bu nedenle ilimizde yaşayan Bingöllülerden destek istedi.

Daha sonra akşam saatlerinde İzzetpaşa Mahallesi’nde kahvehane toplantısı düzenleyen ve kalabalık bir vatandaş topluluğuna seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, toplam 400 proje hazırladıklarını ve bu projeler içerisinde İzzetpaşa Mahallesi’ne de yer verdiklerini belirterek, İzzetpaşa Mahallesi için hazırladıkları projeleri Mahalle Muhtarlığıyla da paylaştıklarını söyledi.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom