Devlet Demir Yolları'nın altı, Filistin gibi

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, projeleri açıklamaya devam ediyor

Devlet Demir Yolları'nın altı, Filistin gibi Siyaset

Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında özellikle Engelli vatandaşlarımız için önemli çalışmalar yer alıyor. Engellilerin daha rahat bir yaşam standardına kavuşmaları için projeler üreten Bilal Çoban’ın açıkladığı 5 proje arasında; Engelsiz Çöp Kutuları, Engelli Tuvaletleri, Engellileri Bilgilendirme Levhaları, Siz Ne Dersiniz Sandıkları ve engelsiz Park ve Park Mobilyaları gibi çalışmalar yer alıyor.

            Açıkladığı projelerin yanı sıra seçim çalışmaları kapsamında temaslarına da devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir’le birlikte Hicret Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane toplantısına katıldı.
Hicret Mahallesi sakinleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Bilal Çoban, kendisinin seçimden seçime değil yaklaşık 4 yıldan buyana Elazığ’ın tüm mahallelerinde zaman zaman temaslarda bulunduğunu ve sorunları yerinde tespit ederek bu sorunlara çözüm projeleri geliştirdiğini kaydetti. Hicret Mahallesi’nin bulunduğu Devlet Demir Yolları’nın alt kesiminin adeta Filistin’e döndüğünü kaydeden Çoban, Hicret Mahallesi’nde oturan vatandaşların verdikleri oyların karşılığını alamadıklarını belirtti.

            Hicret Mahallesi’nin her dönem de yok sayıldığını ancak kendilerinin bu mahalle için birçok proje hazırladıklarını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Belediye’nin gelir-gider dengesine göre, göreve gelmeleri durumunda hazırladıkları tüm projeleri rahatlıkla hayata geçirebileceklerini söyledi.
Özellikle Devlet Demir Yolları’nın güzergâhının değiştirtilmesi konusunun üzerinde ciddiyetle durduklarını sözlerine ekleyen Bilal Çoban, “Devlet Demiryolları buradan kaldırılmadıktan sonra, mahalleye hizmet gelmesi mümkün görünmüyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom