Çoban; Harput Yeni Bir Vizyon Kazanacak

Bilal Çoban; Harput'taki Türbeler Külliye'ye Dönüştürülecek

Çoban; Harput Yeni Bir Vizyon Kazanacak Siyaset
Yerel Seçimlere  “Yeniden Elazığ” sloganı ile start veren ve Elazığ’da 40 mahalleye 400 proje hazırlayan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, bugün 5 yeni projesini daha açıkladı.
 
İnanç Turizminin önemli merkezlerinden biri olan Harput’ta yer alan önemli zatların türbeleri, hazırlanan projelerle yeni bir görünüm kazanarak Külliye ‘ye dönüştürülecek.
 
Hazırladığı projeler arasında Harput Mahallesi’nde birçok düzenleme yapmayı planlayan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında, Harput Fethi Ahmet Baba Türbesi Revizesi, Arap Baba Türbesi Revizesi, Çapakçuri Hz. Türbesi, Sokak Hayvanlarının Islahı ve Korunması Merkezi ile Beyaz Konak Kadın Sığınma Evi gibi çalışmalar yer alıyor.
 
Seçim çalışmalarına da aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Sarayatik Mahallesi’nde düzenlenen ev toplantısına katıldı. Elazığ’ı yönetmeye talip olduklarını ve  çok önemli projeler hazırladıklarını kaydeden Bilal Çoban, bir zamanlar Doğu’nun Paris’i olarak gösterilen Elazığ’ın şu an bu görüntünün çok uzağında olduğunu belirtti. 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom