Yanılmaz Binlerce Kişiye Seslendi

Mücahit Yanılmaz, Kızılay Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi

Yanılmaz Binlerce Kişiye Seslendi Siyaset
Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Kızılay Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Şehrin her mahallesini önemsediklerini ve Kesrik'in sorunlarını iyi bildiğini belirten Yanılmaz, çocukluğum buralarda geçti" dedi.
 
Kızılay Mahallesi'nde geniş katılımla gerçekleşen toplantıya Ak Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Gençlik Kolları İl Başkanı Murat Öz ile mahalle sakinleri katıldı.
 
Ak Parti Adayı Mücahit Yanılmaz Kızılay Mahallesi'nde bir sürprizle karşılaştı ve yaklaşık 40 yıl önceki öğretmeni Mevlüt Şanlı ile bir araya geldi. Mevlüt Şanlı, Belediye Başkan Adayı Yanılmaz'a seçim çalışmalarında başarılar diledi.
 
Ak Parti hükümetleri sayesinde 12 yıl boyunca ülkede bir çok hizmetin gerçekleştiğini ifade eden Ak Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, 30 Mart tarihinde seçimleri kazanacaklarını ve şehrin her mahallesinde hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.
 
Şehrin her mahallesinde hemşehrilerimizin yoğun ilgisi karşısında mutlu olduğunu ifade eden Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz açıklamasında şunları söyledi: "İnanıyorum ki gösterdiğiniz bu ilgi ve alaka 30 Mart'ta sandıklara yansıyacak ve biz sizler için gecemizi gündüzümüze katacağız. 30 Mart'tan sonra göreve geldiğimiz zaman belediyeyi başkanlık makamında değil, sizlerle birlikte idare edeceğiz. Bütün yönetim anlayışında insanımız yönetimin merkezinde olacak. Attığımız her bir adım insanımızın mutluluğu için olacak. Kızılay Mahallesi'nde oturan hemşehrimizin Şorşor Deresi diye bir problemi olmayacak. Şorşor deresi bir rekreasyon ve yürüyüş alanı olacak ve etrafı piknik alanları ile donatılacak.
 
Belediye'de Kentsel Dönüşüm Birimi Oluşturulacak
 
Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, belediye bünyesinde Kentsel Dönüşüm Birimi kurulacağını belirterek şunları ifade etti: " Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ziyaretimde Kentsel Dönüşüm ile ilgili birimi gezdim, ve oradaki kardeşlerime burada benim için de bir sandalye ayarlayın ve 30 Mart'tan sonra gelip burada sizlerle birlikte projeler üzerinde çalışacağız dedim. Sadece bununla yetinmeyecek ve belediyemiz bünyesinde "Kentsel Dönüşüm Birimi" kuracağız. Belediyede mimarlar, mühendisler, şehir planlayıcılar bu birimde çalışacak. Bütün bu çalışmalarımız sonucu hayal görünen çalışmaları hayalden hayata geçireceğiz. Bu işler emek, bilgi, ciddiyet ve takip istiyor. Ciddiyetle üzerine gitmeden sonuç alamazsınız. Biz konuştuğumuz her şeyin arkasında duracağız ve söylediklerimizi çözüme kavuşturmadan asla rahat bir uyku çekmeyeceğiz.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom