Çoban: “Elazığ Acemi Birliği'ne Döndü”

Doç. Dr. Bilal Çoban yerel seçim hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

Çoban: “Elazığ Acemi Birliği'ne Döndü” Siyaset

“Yeniden Elazığ” parolasıyla her gün 5 proje açıklayan Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı çalışmalar arasında; Oto Galericiler Sitesi, Belediye Konuk Evi, Unutulmayacaklar Parkı, Katlı Pazar Yerleri ile Okul ve Semt Sahaları gibi projeler yer alıyor.
         Açıkladığı projelerle birlikte ziyaretlerine de aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Elazığ STK Platformu’nun davetlisi olarak Elazığ Eczacılar Odası’nda düzenlenen toplantıda Elazığ’ın sorunları ve yapacağı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
            Elazığ’ın tecrübeli bürokratlarının birer birer görevden alındığını ve yerlerine de hep acemi bürokratların gönderildiğini ve Elazığ’ın adeta “Acemi Birliği’ne” döndüğünü kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Elazığ’da yaşanan işsizlik sorununa da değindi. Elazığ’da işsiz insanların artık Devlet kapısı ile ilgili tek hayallerinin “Güvenlikçilik ve Temizlikçilik”  olduğunu ve insanlara başka alternatif bırakılmadığını kaydeden Çoban, kendisinin Belediye Başkanı olması isteğinin temelinde bu algıyı değiştirmek olduğunu ifade etti.

            Seçim çalışmaları kapsamında bir yandan da Oda ziyaretlerine devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir’le birlikte Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mithat Ulaş ve Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti.

Daha sonra Yeni Mahalle’de düzenlenen kahvehane toplantısına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı değerlendirmede, hazırladıkları projelerle her kesime hizmet vereceklerini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom