Yanılmaz; Baz İstasyonları Kaldırılacak

Yanılmaz, Mustafapaşa Mahalle sakinlerine hitap etti

Yanılmaz; Baz İstasyonları Kaldırılacak Siyaset
Her gün farklı bir mahallede hemşehrilerimizle bir araya gelen ve "Elazığ Yanılmaz" sloganları eşliğinde karşılanan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Mustafapaşa Mahalle sakinlerine hitap etti. Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı dik duran bir Başbakanımız ve dik duran bir halkımız var diyerek toplantıya katılanlara teşekkür etti. Açıkkapı, son günlerde oynanan oyunların tutmayacağını belirterek, 30 Mart seçimlerinde AK Parti'nin oylarını artıracağını sözlerine ekledi.
 
Mustafapaşa Mahallesi'nde bulunmaktan ve bu heyecanı sizlerle paylaşmaktan onur duydum diyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz açıklamasında şunları ifade etti: "Şehrimizin güzel mahallelerini adım adım geziyor, toplantılar tertip ederek mahalle sakinlerimizle bir araya geliyoruz. Hangi mahallemize gidersek hemşehrilerimizin bize kalbini, gönlünü, sevgisini açtığını görüyoruz. Sizlerin bu aşkı 30 Mart sonrasındaki hizmetlerin bir arzusu  ve isteğidir. Elazığ'ın menfaatleri ve çıkarları söz konusu olduğunda bu kardeşiniz hiç bir gücün altında boyun eğmeyecek. Biz Allah'ın izniyle mazlumun, fakirin, yetimin ve öksüzün yanında yer alacağız. Güçsüz, benim bir belediyem var diyerek ayağa kalkacak. Bu güç Elazığ'a hizmet olarak geri dönecek, bugün mahallemizde sorun olarak görülen problemler 30 Mart'tan sonra problem olmaktan çıkacak. Mahallemizde doğalgaz sonrası asfalt problemi asla yaşanmayacak.  Yol, kaldırım yapmak belediyenin asli görevlerindendir. Planlı programlı çalışarak belediyenin asli görevlerini yerine getireceğiz.
 
Park yapmak belediyenin yapması gereken hizmetlerinin başında gelir. Her genç bizim gencimiz, her çocuk bizim çocuğumuzdur.
 
Baz İstasyonları Kaldırılacak
 
İnsanımızın sağlığını tehdit eden ve radyasyon yayan cihazları mahallelerin dışına taşıyacaklarını söyleyen Yanılmaz, sağlıklı nesiller için mücadele edeceklerini kaydetti.
 
Gençlik Merkezleri Kuracağız
 
Başkan Adayı Yanılmaz, Belediye olarak Gençlik Merkezleri kuracaklarını gençlere eğitim vereceklerini de ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Şehrin tüm mahallelerinde mikro parklar inşa edeceğiz. Aynı şekilde yapacağımız parkların yanında camiler inşa edeceğiz. Camilerin yanında abdest alma yerleri ve lavabolar da yer alacak.
 
Mustafapaşa Mahallesi Camimizin bahçesini genişleterek Sultan Ahmet Meydanı gibi bir alan inşa edeceğiz.
 
Hangi icraatı yaparsak yapalım insan merkezli çalışacağız. Biz insanı eşrefi mahlukat olarak görüyor, yaratılmışların en şereflisine hizmet etmekten onur duyacağımızı belirtmek istiyorum.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom