Elazığ, Yaşanabilir Bir Kent Olmalı

Doç. Dr. Bilal Çoban, projelerini açıklamaya devam ediyor

Elazığ, Yaşanabilir Bir Kent Olmalı Siyaset

Yeniden Elazığ için toplam 400 proje hazırlayan ve şu ana kadar 45 projesini açıklayan Çoban, bugün de 5 yeni proje daha açıkladı. Bilal Çoban, 30 Mart’a kadar her gün 5 proje açıklamaya devam edecek.
 MHP Elazığ Belediye Başkanı Doç. Dr. Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Kanalizasyon Artıma ve Atık işletme Tesisi, Basın Müzesi, 2023 Kent Meydanı, Uluslar Arası Fuar Merkezi ve Regrasyon Alanları gibi çalışmalar bulunuyor.
       Bir yandan da seçim çalışmalarına ağırlık veren Bilal Çoban, bu kapsamda ziyaretlerini sürdürüyor. Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan Harput Ana Okulu’nu ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada okul idarecileri ile bir süre sohbet ederek, göreve gelmeleri halinde yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

       Daha sonra Sarayatik Mahallesi’nde düzenlenen ev toplantısına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Elazığ’ın yaşanabilir bir kent olma çizgisinden hızla uzaklaştığını belirtti. Yerel Seçimlere çok iyi hazırlandığını ve 400 proje ürettiklerini kaydeden Çoban, vatandaşların kötü gidişat ve kötü yönetime rağmen “Bir şey olmaz” diyerek bu durumu umursamadığını ve işlenen toplumsal suça ortak olduğunu ifade ederek, bu anlayışa sadece vatandaşların son verebileceğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom