EBMC İlk Kongresini Yaptı

Tüm üyelerinin katılımıyla Nafiz Koca başkanlığında yeni yönetimini oluşturdu

EBMC İlk Kongresini Yaptı Güncel
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti ilk kongresini tüm üyelerinin katılımıyla Nafiz Koca başkanlığında yeni yönetimini oluşturdu.
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti ilk kongresini tüm üyelerinin katılımıyla Nafiz Koca başkanlığında yeni yönetimini oluşturdu.
Kurulduğu günden beri yaptığı faaliyetlerle Elazığ kamuoyunda ses getiren ve basın camiasına yeni bir umut getiren Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti yapılan kongreyle Yeni Ufuk Gazetesi Sahibi Nafiz Koca başkanlığında yeni yönetimini oluşturdu.
 
Cumartesi günü saat:11.00’de yapılan kongrenin açılış konuşmasını Elazığ Basın ve Medya emiyeti Başkanı ve Yeni Ufuk Gazetesi Sahibi Nafiz Koca yaptı. Konuşmasında cemiyetin kuruluş süreci hakkında bilgiler veren Koca esas amacın mevcut cemiyetlerden birinde birlik sağlanması olduğunu fakat yaşanan süreç sonuncunda bunun mümkün olmadığı görüldüğü için Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti’nin kurulduğunu söyledi.
 
Medya mensuplarının haklarını koruyacak, basında kalite standardı oluşturacak bir cemiyet olmak için kuruluşundan bugüne yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla büyük mücadeleler verdiklerini ifade eden Koca, bu çalışmaların neticesinde ok önemi aktiviteler gerçekleştirdiklerini ifade etti.
 
En son 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde basın camiası ve il yöneticilerini Akgün Otel’de bir araya getirerek bu anlamlı günü kutladıklarını belirten Koca konuşmasını yönetim kurulundaki arkadaşlarına teşekkürlerini ileterek noktaladı.
 
Ardından il Dernekler Müdürlüğü’nde görevli Akan Çiçek’in rehberliğinde Ezgi Radyo Program Yapımcıları Kayhan Fazıl Erdem ve Necla Yeter’den oluşan divan belirlendi.
 
Yapılan oylama sonucu divana sunulan Nafiz Koca Başkanlığındaki yönetim listesi üyelerin oy birliği ile kabul edildi.
 
Kongre EBMC Başkan Yardımcısı Elazığ Star Haber Gazetesi Sahibi Serkan Gürtürk’ün teşekkür konuşmasıyla son buldu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom