Çoban: “Spora tam destek vereceğiz”

Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 yeni projesini daha açıkladı

Çoban: “Spora tam destek vereceğiz” Siyaset
Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Spor Kulüplerinin Desteklenmesi, STK Obası, Ücretsiz Çamaşırhaneler, Belediye Amatör Sporcu Evi (BASEV), Kent Bilgi Sistemi gibi çalışmalar bulunuyor.
  Her gün açıkladığı 5 projeyle kamuoyunu yapacağı çalışmalar hakkında bilgilendiren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban,  bir yandan da seçim çalışmaları kapsamında temaslarına devam ediyor. 
  Günün ilk durağında Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Elazığ Şubesi’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, ilimizde görev yapan antrenörlerle bir araya geldi. Burada yaptığı değerlendirmede, Elazığspor’un Süper Lig’de olmasının şehri kurtarmaya yetmediğini ifade eden Çoban, Elazığ’ın diğer sektörlerde 3., 4, 5. Lig’de olduğunu belirtti. Turizm, Ekonomi, Sanayi ve Eğitim gibi sektörlerde Elazığ’ın çok gerilerde olduğunu kaydeden Bilal Çoban, “Keşke toplam kalite olarak Süper Lig’de olabilsek” dedi. Bu anlamda 400 proje hazırladıklarını, projelerin hesaplamalarını yaptıklarını ve 40 mahalleye böldüklerini sözlerine ekleyen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, spora harcanan paraların, çok doğru yönlendirilmediğini belirterek, kendisine destek olunmasını istedi.
 
TÜFAD Elazığ Şube Başkanı Münir Yılmaz ise yaptığı değerlendirmede, Her şeyden önce spor camiasından bir ismin aday olmasının kendilerini son derece memnun ettiğini kaydederek, Bilal Çoban’ın bu işin üstesinden geleceğine emin olduklarını belirtti ve “Gönlümüz sizinle beraber” dedi.
Daha sonra Elazığ amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, “Yeniden Elazığ” için hazırladıkları toplam 400 proje arasında, spora yönelik önemli çalışmalar bulunduğunu belirtti.  Elazığ’da sporun gelişmemesinin, ticaret ve siyasetle de alakalı olduğunu belirten Çoban, Siyaset, Ticaret ve Sporun, birbiriyle bağlantılı bir döngü olduğunu ancak Elazığ’da bu döngüde bir arıza olduğunu söyledi.
 
 
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom