Doğukent Mahallesi'nde gövde gösterisi yaptı..!

Çoban, hem projelerini açıklıyor hem de Elazığ'ı mahalle mahalle gezerek, yapacağı çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriyor

Doğukent Mahallesi'nde gövde gösterisi yaptı..! Siyaset

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına yoğun bir programla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, hem projelerini açıklıyor hem de Elazığ’ı mahalle mahalle gezerek, yapacağı çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriyor.
       Bu bağlamda 5 yeni proje daha açıklayan Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Şorşor Deresi Rekreasyon Alanı, Kırkgözeler Rekreasyon Alanı, Sağlıklı ve Ucuz Su, Atıcılık ve Okçuluk Merkezi ile Gezici Sağlık araçları gibi çalışmalar bulunuyor.
       Seçim ziyaretlerini de oldukça yoğun bir tempoyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Esnaf ve Kefalet Odası’nı ziyaret etti.
       Belediye Başkanlığı’na seçilmeleri durumunda sivil toplum örgütleriyle işbirliği içerisinde olacaklarını ve Elazığ’ı birlikte yöneteceklerini kaydeden Bilal Çoban, bu noktada Esnaf ve Kefalet Odası’nın da çok önemli bir rolü olduğunu söyledi ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
       Elazığ Esnaf ve Kefalet Odası Başkanı Fikret Çelik ise yaptığı değerlendirmede, siyasilerin sadece seçimlerin öncesinde değil seçimlerden sonra da sivil toplum kuruluşları ile irtibat halinde olmalarını istedi ve bu konuda Bilal Çoban’dan söz istedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban akşam saatlerinde gittiği Doğukent Mahallesi’nde adeta gövde gösterisi yaptı.
 Burada düzenlenen kahvehane toplantısına katılan Çoban, yaptığı değerlendirmede Elazığ halkının artık kötü yönetilmeye dur diyeceğini kaydederek, mahalle sakinlerinden destek istedi.
       Doğukent Mahallesi’nin yaşadığı sorunları daha önceden belirlediklerini ve problemlere hâkim olduklarını belirten Çoban, hazırladıkları projeler arasında Doğukent Mahallesi için de önemli çalışmalar bulunduğunu ve göreve gelmeleri durumunda, hazırladıkları bu projeleri hayata geçireceklerini söyledi.
       Elazığ Ülkücü İşçiler Derneği’nin düzenlediği kan bağışı kampanyasına da kan vererek destek olan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, yaptığı değerlendirmede, kan bağışının hayat kurtarma adına çok önemli olduğunu vurguladı.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom