Çoban: “Bizim çılgın projemiz yok”!..

Çoban Projelerini Basınla Paylaşmaya Devam Ediyor

Çoban: “Bizim çılgın projemiz yok”!.. Siyaset
Seçim çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 5 yeni projesini daha kamuoyuna açıkladı.

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kadar toplamdaki 400 projesini her güne 5 proje ayırarak açıklamaya devam eden Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Göz Nuru Merkezleri, Melekler Evi, Mermer Borsası ve Mermer Birliği, Kadınlar Meclisi ve Gençlik Meclisi gibi çalışmalar bulunuyor.
 
Seçim çalışmaları kapsamında hem il içinde hem de il dışında temaslarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Ankara’daki temasları kapsamında, Alp Türk TV’nin konuğu olarak değerlendirmelerde bulundu.
 
Daha sonra ilimize dönerek ziyaretlerine devam eden Bilal Çoban, yaklaşan yerel seçimlere yönelik olarak yaptığı genel değerlendirmede, Elazığ’ın mevcut durumundan memnun olmadıklarını belirtti. 
 
“Yeniden Elazığ” için hazırladıkları toplam 400 projeyi kimsenin sulandırmaya hakkının olmadığını kaydeden Çoban, 400 projenin de maliyetinin belirlendiğini ve tüm projelerin hayata geçirilebilecek özelliklerde olduğunu söyledi.
 
Kendilerinin çılgın proje olarak adlandırdıkları bir projelerinin olmadığını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Yıldızbağları Mahallesi’nde yaşayan bir vatandaş için, çılgın projenin kaldırım, Hicret Mahallesi’nde yaşayan bir vatandaş için çılgın projenin nefes alabilecek bir alan olduğunu belirtti.
 
Elazığ halkının, kötü yönetime rağmen sürekli bu yönetimlere “Evet” oyu verdiğini ancak hiç kimsenin halinden memnun olmadığını vurgulayan Bilal Çoban, “Biz bu şehri geleceğe taşıyabiliriz, Elazığ’ı tekrar Doğu’nun incisi yapacağız, karar sizin” dedi.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom