Boydak Akçakiraz İçin Aday

Yusuf Boydak MHP'den Akçakiraz Belediye Başkan Adayı

Boydak Akçakiraz İçin Aday Siyaset
Elazığ'ın tanınmış simalarından Spor yazarı ve program yapımcısı gazeteci Yusuf Boydak "Yeniden Akçakiraz’ sloganı ve "50 Proje" ile MHP’den Akçakiraz Beldesi Belediye Başkan adaylığını açıkladı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı’nda düzenlenen basın toplantısına MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir, Merkez İlçe Başkanı Abdulvahap Erdem, MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Doç.Dr. Bilal Çoban ile çok sayıda partili katıldı.
 
Toplantıda bir konuşma yapan Yusuf Boydak Akçakiraz beldesinin iktidar partisi döneminde hizmet almadığını, seçilmesi halinde hayata geçirecekleri büyük projelerle beldede ciddi anlamda bir gelişim sağlayacaklarını belirterek şunları söyledi: “Elazığ’da yıllardır gazetecilik görevi yapmaktayım. Malum olduğu üzere gazetecilik önem arz eden bir görev. Belediye başkanlığı da aynı ölçüde ciddi ve özveri gerektiren bir görev. Akçakiraz beldesi mevcut iktidar partisi döneminde maalesef hizmet almamış ve gelişmemiştir. Akçakiraz konumu itibariyle merkeze çok yakın olmasına rağmen hak ettiği gelişimi sağlayamamıştır. Halkımız bu görevi bize layık görüp seçerlerse Akçakiraz’ın kısa sürede gelişmesini, hak ettiği yere ve hizmetlere kısa sürede sahip olmasını sağlayacağız" diyerek MHP'den Akçakiraz Belediye Başkanlığı için aday olduğunu ifade etti. 
 
 
MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir de, Yusuf Boydak’ın MHP Akçakiraz Belde Belediye Başkan adayı olarak belirlendiğini belirterek, Boydak’a başarılar diledi.
 
MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban ise Yusuf Boydak’a Akçakiraz Belediye Başkan adaylığının hayırlı olmasını dileyerek şu ifadelere yer verdi. “Yusuf Boydak ismi bu şehirde bir markadır.Yusuf Boydak hem MHP ye hem de Akçakiraz’a çok şey kazandıracaktır bundan eminim. Bütün herkesin bu arkadaşımızı desteklemesi lazım çünkü o bir Elazığ çocuğudur"diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom