Bakırcılar çarşısı yenilenecek!..

Bilal Çoban, seçim kazanması durumunda hayata geçireceği 5 yeni çalışmasını daha kamuoyuna açıkladı.

Bakırcılar çarşısı yenilenecek!.. Siyaset

Projelerini açıklamaya devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban,  seçi kazanması durumunda hayata geçireceği 5 yeni çalışmasını daha kamuoyuna açıkladı.
        Toplam 400 proje ile yola çıkan Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Her Mahalleye Afet Konteynırı, Şehir Hamamları, Bakırcılar Çarşısı Rehabilitasyonu, Elazığ’ın Deprem Rehberi ve Bayan Spor Merkezleri gibi çalışmalar yer alıyor.
Bir yandan da yoğun bir tempoyla seçim gezilerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, bu kapsamda MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir, Merkez İlçe Başkanı Av. A.Vahap Erdem ve İl 2.Başkanı İbrahim Hanege ile birlikte Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek’i makamında ziyaret etti.
        Daha sonra Sürsürü Mahallesi’ne geçen Bilal Çoban, bu mahallede esnafları ziyaret ederek, yaşadıkları sıkıntılarla ilgili bilgi aldı.
        Akşam Saatleri’nde Çaydaçıra Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen bir nişan törenine katılan Çoban, genç çiftin yüzüklerini taktı.
        Ardından Ataşehir Mahallesi’nde bulunan Seçim İletişim Merkezi’nde Milliyetçi Hareket Partisi Mahalle Temsilcileri ile bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Mahalle Temsilcileri’nin önemli bir görev üstlendiklerini kaydederek, süreçle ilgili bilgiler verdi.
 Günün son durağında ise Türk Eğitim Sendikası’nı ziyaret eden Bilal Çoban, burada yaptığı değerlendirmede ülkemizde eğitim sisteminin kötü olduğunu ve her geçen gün kan kaybettiğini ifade ederken, göreve gelmeleri durumunda ilimizde, geniş katılımlı bir Eğitim Kurultayı yapacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom