Yanılmaz; Kalıcı Hizmetler Yapacağız

Mücahit Yanılmaz; Şehrin Gelişmişlik Düzeyini Artıracağız

Yanılmaz; Kalıcı Hizmetler Yapacağız Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Rızaiye Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda hemşehrilerimizin 30 Mart sonrası rutin belediyeciliği görmeyeceklerini, şehrin gelişmişlik düzeyinin artacağını belirtti.
 
Her akşam farklı bir mahallede hemşehrilerimizle bir araya gelen AK Parti Adayı Yanılmaz, istihdama yönelik projelerin hazır olduğunu ve bunları seçim sonrası bir bir hayata geçireceklerini ifade etti.
 
Rızaiye Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı ise AK Parti hükümetlerinin ülke insanlarına kattığı yeniliklerden bahsederek, icraatların şehrimize bundan sonra da artarak geleceğini belirtti.
 
En iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz açıklamasında şunları söyledi:
"Gittiğimiz her yerde sizlerin bu ilgisine şahit oluyoruz. Evinizde su akmadığında, kaldırımların olmadığı yerlerde aklınıza yerel yönetimler gelir. İnşallah öyle bir çalışma, plan ve program olacak ki; Elazığ'da belediye denilince iyi haller akıllarda kalacak, bunu da hepimiz göreceğiz. Bunu sağlamak için iyi bir irade sergileyeceğiz. Başkalarının yüz dilimle yapamadığını on dilimle yapacağız. Personelimizin gayretli çalışmalarıyla şehrimizde hayırlı işlere imza atacağız.
 
Başkalarının hayal bile edemediklerini biz bir bir hayata geçireceğiz, şehrin tüm mahallelerine eşit hizmet ağını taşıyacağız. Hizmet götürürken hiçbir kimsenin inancına, ırkına bakmayacağız. 
 
Rızaiye Mahallesi'nin sorunlarına kulak tıkamayacağız, bu mahallemizde alt yapı çalışmalarını yeniden yapacağız. Bunlar belediyelerin tabii yapması gereken hizmetlerindendir. 
 
Elazığ'ın ekonomisini, sanayisini geliştirecek örnek çalışmaları hayata geçireceğiz, Elazığ'da veren el sayısı alan el sayısından fazla olacak.
İşadamlarımızla yaptığım toplantıda şunları ifade ettim. 1927 yılında ilk defa ülkemizde nüfus sayımı yapılıyor. Elazığ'ın nüfusu 223 bin, Gaziantep'in nüfusu ise 225 bin. 2012 yılı verilerine göre ise Elazığ nüfusu 562 bin, Gaziantep'in ki ise iki milyona yakın. Elazığ'ın yıllık ihracatı 53 milyon dolar, Gaziantep'in aylık ihracatı ise 500 milyon dolar.
 
Şimdi bizim daha çok kalkınmamız gerek. Elazığ'ın meşhur Vişne Mermeri var ve mermer kaynağı sadece şehrimizde bulunmakta. Ama dünyada bu İtalyan Rosso Levanto mermeri olarak bilinir. Kendi bünyemizde bulunan bu mermeri dünyaya biz pazarlayacağız.
 
BİZİM TEK ÖNCELİĞİMİZ ELAZIĞ'I BÜYÜTMEK
"Elazığ'ı marka kent haline getirerek bir cazibe merkezi yapmak için çalışacağız" diyen AK Parti Adayı Yanılmaz sözlerine şöyle devam etti: 
"Sayın Başbakanımız iktidarda bulunduğu zaman zarfında ülkemizi güçlü bir devlet haline getirdiyse, biz de Elazığ'ı marka bir il haline getireceğiz. Usanmadan, bıkmadan çalışacağız ve öyle projelere imza atacağız ki bunlar kopya projeler olmayacak.
 
Yetimin, garibin, gurebanın hakkını kimselere yedirmeyeceğiz. En iyi yatırımı en ucuza yapmanın gayreti içinde olacak, attığımız her adımda Rabbimizin rızasını ve hemşehrilerimizin gönlünü kazanmanın çabası içinde olacağız.
 
TÜRKİYE'DE İLK DEFA UYGULANACAK ULAŞIM SİSTEMİ
AK Parti Belediye Başkan Adayı Yanılmaz, "Harput'a yapacağımız ulaşım sistemi Türkiye'de ilk defa uygulanacak bir proje olacak" diyerek konuşmasını şöyle tamamladı:
 
"Ecdadımızın bizlere miras bıraktığı güzel beldemiz Harput, adından söz ettirecek projelerle anılacak. Harput için düşündüğümüz ulaşım projesi için diğer iller “bu nasıl bir ulaşım sistemidir” diye gelip buraya bakacak. Bütün bu söylediklerimizin proje çalışmaları tamamladı ve 30 Mart'tan sonra bunlar bir bir hayata geçirilecek.
 
Bize bunları yaparken parayı nerden bulacaksınız diyorlar, bütün projelerimizin parası içinde olacak, her bir projemizin kaynağı projede saklı olacak."
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler