Yanılmaz İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz Çalışmalarını Sürdürüyor

Yanılmaz İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, işadamlarıyla bir araya gelerek, belediye başkanı seçilmesi halinde yapacaklarını anlattı.
Elazığ'ın daha çok gelişmesi ve kalkınması adına farklı projeler hazırladığını belirten Yanılmaz, işadamlarıyla sürekli istişare içinde olacaklarını kaydetti.
Toplantıda bir konuşma yapan İşadamı Zülküf Altuntaş şunları söyledi: "AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ile istişare etmek ve çalışmaları hakkında bilgi almak üzere bir aradayız."
 
 Elazığ'a hizmet etmek üzere çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte hareket edeceğimi bilmenizi isterim. Bu şehre sevdamız var, aziz diyara hizmet bizler için onur diyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise şunları söyledi:
 
"Belediye Başkanı olmam halinde kaldırım, yol ve park gibi çalışmalardan ziyade şehri bir bütün olarak ele alıp ekonomisiyle, sanayisiyle bulunduğu yerden çok daha iyi noktalara taşımanın gayretinde olacağım. Aday Adaylığımız sürecinde şehrin menfaat ve çıkarlarını gözeteceğimizi vurguladık, Adaylığım açıklandığı andan bugüne de Elazığ'ın çıkarlarını her şeyden üstün tutan bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 
Başbakanımızla 1970'li yıllardan beri tanışırız, kendilerinin bize gösterdiği teveccühe layık bir anlayış sergileyeceğimizi belirtmek isterim.
Belediyeyi yönetirken şehrin insanlarının menfaatini gözetmeniz gerekmekte. Elazığ'a hizmet götürürken tüm mahallelere eşit bir şekilde yaklaşacağız ve şehrimizle ilgili hangi kararı alacaksak bunu sizlerle ortak alacağımızı ifade etmek istiyorum. Güçlünün yanında değil haklının yanında yer alacağımızı da özellikle belirtiyorum. Bu şehirde ulaşımın, huzurun ve temizliğin olması lazım, bunlar olmazsa şehrimize yatırım gelmez. İnsani ve ahlaki değerlerimizden taviz vermeden dik duruşumuzu muhafaza etmemiz gerekir.
 
Sanayicimizin ve işadamımızın istihdama yönelik çalışmalarına katkı sağlamak bizlerin asli görevidir. Elazığ'daki sanayici ve tüccarımızı bulunduğu yerden daha iyi noktalara taşımamız gerek.
 
Şehrin tüm ürünlerine sahip çıkacağımızı ve bunları dünyaya pazarlama noktasında sizlerle ortak hareket edeceğimizin altını çiziyorum. Elazığ'ı marka şehir haline getirmek için gecemizi gündüzümüze katacağız."
 
YANILMAZ MEŞALELERLE KARŞILANDI
Yerel seçimler öncesi şehrin tüm mahallelerinde farklı programlar tertipleyen ve her akşam dört ayrı yerde ev sohbetlerine katılan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Olgunlar Mahallesi'nde meşalelerle karşılandı.
 
Mahalle sakinleri "Elazığ Yanılmaz ve büyük başkan" sloganları eşliğinde Başkan Adayı Yanılmaz'ı karşılayarak kendisine büyük teveccüh gösterdi.
Olgunlar Mahallesi'nde düzenlenen ev sohbetinde konuşan Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz şunları ifade etti:
 
"Sizlerin ilgi ve alakası 30 Mart seçimlerini almamızı sağlayacak, şeffaf ve adil bir belediyecilik anlayışı sergileyeceğimizi bilmenizi isterim. Olgunlar Mahallesi'ne ve şehrin tüm mahallelerine eşit bir şekilde hizmet taşıyacağız. Genç kardeşlerimin huzur ve mutluluğu için elimizden gelen tüm gayreti sarf ederek, sizlere güzel yarınlar bırakmanın mücadelesi içinde olacağım. Gençlik Merkezleri projemizi 30 Mart'tan sonra hayata geçireceğiz, sevgili genç kardeşlerim sizler varsanız biz varız." 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom