Şehir Meydanı'yla Elazığ nefes alacak...!

30 Mart'ta kadar hazırlanan 400 projenin tamamı kamuoyuna tanıtılacak

Şehir Meydanı'yla Elazığ nefes alacak...! Siyaset

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, 5 projesini daha açıkladı. 30 Mart’ta kadar hazırlanan 400 projenin tamamı kamuoyuna tanıtılacak.
       Bu bağlamda 5 yeni proje daha açıklayan Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı projeler arasında; Otağ Gösteri Merkezi, Yeni Taksi Durakları, Kentsel Dönüşüm ve Tasarım Müdürlüğü, Suat Bulu Şehir Meydanı ve Öğretmenevi Karşısı Aile Çay Bahçesi Peyzajı gibi çalışmalar bulunuyor.
       Yaklaşan seçimler öncesi temposunu arttıran Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, her gün birçok mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor.
       Dün akşam MHP Elazığ il Teşkilatı’nda düzenlenen toplantıda, Ülkücü İşçiler Derneği ve TÜRKAV yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Bilal Çoban, yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.
       Daha sonra Çatalçeşme Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane toplantısına katılan Çoban, Çatalçeşme Mahallesi için birçok proje hazırladıklarını ve göreve gelmeleri durumunda bu projeleri hızla hayata geçireceklerini kaydederek, Çatalşeme Mahallesi’nin hizmet anlamında şanssız bir mahalle olduğunu söyledi.
       Sabah saatlerinde Kamu-Sen ve bağlı sendikalarıyla birlikte kahvaltıda bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Elazığ’ın yıllar sonra ilk kez kenetlendiğini ve bu kenetlenmenin 30 Mart’a kadar devam etmesi için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini belirtti.  
       Bilal Çoban ile paralel düşünceler içerisinde olduklarını kaydeden Kamu-Sen İl Temsilcisi Kerim Efltun ise yaptığı değerlendirmede, Türkiye’nin hiç de iyi bir durumda olmadığını kaydederek, bu bağlamda Elazığ’ın da bir an evvel kendine gelmesi gerektiğini söyledi.
       Daha sonra 1.Amatör Küme’de oynanan Olgunlarspor-DSİspor karşılaşması öncesinde Olgunlarspor takımı ile bir araya gelen Çoban, başarı dileklerinde bulunurken, Olgunlarspor Kulüp Başkanı İbrahim Hanege ise, spora bakış açısı nedeniyle Bilal Çoban’a ve kendilerine özellikle malzeme konusunda destek veren ASKF Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.
       Günün son durağında ise Olgunlar Mahallesi’nde kalabalık bir vatandaş topluluğuyla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Olgunlar Mahallesi için hazırlanan projeleri mahalle sakinleriyle paylaşarak, yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi ve destek istedi.
 Çoban, Olgunlar Mahallesi’ne verilen sözlerin tutulmadığını ve mahalle sakinlerinin, 30 Mart’ta sandığa gittiklerinde sözlerin tutulmadığını hatırlamaları gerektiğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom